Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az ashihara karatéban kell...

Az ashihara karatéban kell kiaizni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Kedved szerint tégy ezügyben.
2013. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert nálunk a shotokanban kötelező.Nekem meg nagyon gyenge hallom van,nem tudok kiaizni...
2013. szept. 13. 17:26
 3/6 A kérdező kommentje:
*hangom
2013. szept. 13. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el kungfuzni, tanulj pár évig igazi harcművészetet.. Aztán menj vissza a shotokanosokhoz, és ha az edződ azt mondja hogy 'kötelező' kiai-ozni, ba.szd bele a földbe, és kérdezd meg újra, hogy mit kötelező.


A kiai egy harctechnika, de ugyan már, koránt sem a legfontosabb.. még hogy kötelező..

2013. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ashiharaban nincsen ilyen egyáltalán, sőt unalmas kata sincsen. És az edzések nem a kumite-versenyre bu.zulásra való felkészülésről szólnak, ez ilyen "utcai harc" karate, önvédelemre való. Valamint nincsenek benne ezek a szögletes mozgások, mint a kyokushinban vagy a shotokanban. Nincsenek a pantone-skála minden színében pompázó homoszexuális színes övek, van fehér, barna és fekete, aztán csókolom. Full contact, ütés van fejre, testre, rúgás, térdelés, gáncsolás, dobás ...stb. Egyedül földharc nincsen benne. Én ezt a karatét űzöm, kyo-ztam is 3 évig, és shotokanoztam is másfél évig, mindkettő egy rakás ürülék volt. Ja és TaplalkozasHarcmuves jól mondja, a kung-fu az jobb!

Jelenleg én is ashiharazok és mellette hung gar-t nyomatok.

2013. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kell kivégzéskor. Én sem szeretem, nem merem elkiáltani magam :D

17/l

2016. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!