Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 17 évesen késő már elkezdeni...

17 évesen késő már elkezdeni cross motorozni először 50-essel majd 125-össel vagy még rálehet érezni ebben a korban, illetve lehet e elég rutint szerezni ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Bevallom igazából nem 17 vagyok hanem 18, 17 évesen kezdtem motort vezetni de apám aki majdnem 20 év motoros rutinnal rendelkezik azt mondja késő. Nem is annyira a cross vonz, hanem inkább az endúróval az akadályok letépése. Lassan több mint egy éve vezetek egy 50-es yamaha Dt-t és már borultam is (volt is belőle törés meg minden) tehát az alapra már ráéreztem. Most a fizetésemből újítanék egy erősebb motorra honda CRE 50 a kiszemelt. Bivaly kis gépnek tűnik, viszont apám válltig állítja hogy ez eldob engem, mindezek mellett azt mondja van érzékem a dologhoz. Késő belevágni ebbe az egészbe? Ráérezhetek még az erősebb motorra vagy ilyen korban már nem megy?
2013. aug. 11. 20:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!