Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó fegyver a G36c?

Jó fegyver a G36c?

Figyelt kérdés

Első fegyverem lenne,azt kérdezném hogy strapabíró?nem esik szét 1 nap alatt?

Megyik gyártótól érdemes venni? Én a Cyma-t néztem ki

Kezdő vagyok



2013. jún. 27. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek jó puskák.

A cyma márka régen elég pocsék volt, a régebbi airsoftosok, még én is azt tapasztaltuk hogy ezek minőségileg szemetek, de állítólag tartósabbak lettek, és ami jó, könnyen lehet hozzá alkatrészt kapni plusz ha megér egy gearbox cserét akkor akár egy minőségibb darabot is elbír.

Ezeknek a fegyóknak elég jó a kasznijuk és a cyma gyártó az mindig is tartós kasznit adott ezeknek a fegyvereknek, csak belsőleg nem voltak olyan jók, de már úgy 2-3 éve már elég tartósabbak lettek.

Persze azzal számolj hogy majd kell rá költeni, mert megeshet hogy hamarosan rugót, fogaskerekeket meg Hopup cserére szorul majd, de nem feltétlen. Attól függ mennyit használod majd, mert ha heti rendszerességgel akkor nyilván hamarabb fog kopni, de ha csak 1-2 havonta akkor pár évig kifogja majd húzni.

2013. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jún. 27. 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!