Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első airsoft fegyverem fogom...

Első airsoft fegyverem fogom majd megvenni. Szerintetek a jg (jing gong) -tól jó a g36c?

Figyelt kérdés
Ha jó, hol tudnám beszerezni?

2012. dec. 12. 21:30
 1/8 Franchi válasza:

Szia, szerintem nagyon jó választás....én is ilyet fogok venni kezdő fegyvernek mert fél év keresgélés, kutakodás után a hétvégi játékon sikerült kipróbálnom egyet, és hát mondhatom nagyon jó volt! Gyönyörűen lő, halkan finoman, és nagyon jó érzés a kezedben tartani, mintha hozzád simulna!!

A tár kicsit kicsi az ak-hoz képest, de a 470-es tárral is el lehet leni egy kicsit! A gyártóról csak annyit hogy kínai, és én is kételkedtem benne, de rengetegen mondták hogy a JG gyártja a legjobb G36 ot

2012. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy-úgy! :) Ők a legjobban a g36 terén.


Hogy hol? Annyira elterjedt és jó fegyver, hogy minden boltban és szerintem minden 5. airsoftosnak g36 van :D (nekem is).


Vaterán és társain találhatsz egész olcsón! ;)

2012. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó választás!

Itt az oldalon, ha valaki elso fegyver után érdeklodik általában ezt ajánlom neki. Szerintem konnyen javítható. A Csohossz hagy kivánni valót maga után (habár nekem minden kicsinek tunik a 65cm-s csovem mellett), de kezdo fegyvernek nagyon ajánlatos. Kellemes, konnyu, aranyos, a tárjai jók. Epulethacra ideális.


[link]


Pl innen tudsz beszerezni.

2012. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a K verziója van (második vagyok.). Elég pontos amiatt a + 8-10 cm miatt :D
2012. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. dec. 13. 21:17
 6/8 Franchi válasza:

A 17:50 es nek!!

Az a bolt amit linkeltél szállít Magyarországra?? mert azt néztem, de mivel egy kukkot nem tudok szlovákul ezért nem találtam semmit...a Google fordító meg egy .........

2012. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden EU-s ország úgymond "köteles" a megrendelést postázni, feladni.
2012. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg postáznak.
2012. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!