Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Paintball pályát be kell...

Paintball pályát be kell jelenteni?

Figyelt kérdés

Paintball pályát szeretnék létrehozni, és az érdekel, hogy be kell e jelenteni? Ha igen, milyen iratok kellenek hozzá? Erdőben lenne, akkor gondolom valami ilyesmi biztos.


Továbbá a "bizniszt" Tippmann Gryphon markerekkel szeretném elkezdeni. Ajánljátok, mert eddig mindegyik pályán csak Tippmann 98-at nyomtak a kezembe. Pontosan ennek a markernak az alábbi verzióját szeretném megvenni, minimun 8-szor, azzal már élvezhető? Ezek mellé még tudom kellene lőszer, gázutántöltő, meg kezeslábas. Lőszert vennék a fegyverekkel együtt, gázt hol tudok beszerezni?


És végül, mennyi idő alatt térülne meg a befektetett pénz?



2013. jún. 23. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel paintball így igen mert mégis festék golyókkal lövöldöztök ami káros lehet a környezetre. Nekem fogalmam sincs mivel jár ez mert életembe nem paintballoztam, én airsoftos vagyok, mert azért mégis olcsóbb meg jobb is, élvezetesebb, és élethűbb fegyverek vannak.

Nekünk airsoft pályát nem kellett bejelentenünk. Ha olyan helyre mentünk annyit kellett hogy beszóltunk a helyi önkormányzatba hogy azon a napon kint leszünk és ne küldjenek oda munkásokat, meg senkit ha egy mód van rá, nehogy baleset legyen belőle.

2013. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Gondolkoztam, hogy airsoft pálya legyen, de a fent említett fegyver csak 22 ezer forint, + szállítás, míg egy airsoft aeg 37 ezernél kezdődik. A lőszer viszont tényleg olcsóbb.
2013. jún. 23. 23:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a 22 ezerben bent vannak a kiegészítők is.
2013. jún. 23. 23:43
 4/4 anonim válasza:
Haver a paintball festék lebomlik. . az airsoft meg valószinű csak műanyag golyók és az jobbn terheli a környezetet bár lehet az is olyan anyagból van bár kétlem. .
2018. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!