Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit vegyek fel paintball?

Mit vegyek fel paintball?

Figyelt kérdés
Hello osztálytársakkal megyünk paintballozni és hát nem vagyok egy vékony gyerek szóval tuti hogy nem tudnak olyan méretű ruhát adni ami jó lenne rám ! Ezért saját ruhába akarok játszani az jó lenne ha egy katonai terepmintás nadrágot vennék fel és egy pólót ? Mert voltam már paintballozni és akkor is nagyon kicsi volt az a ruha amit adtak és egyszerűen alig tudtam mozogni benne .. Vagy ti mit ajánlotok mit vegyek fel ?

2013. máj. 11. 19:52
 1/1 anonim válasza:

Én a katonai overál alá még melegítőnadrágot, és pulóvert is felveszek. A kezeimet is szoktam védeni, hogy felveszek egy vékony kesztyűt.

Tény, hogy mikor leveszem, tocsogok az izzadságban, de ha el is találnak, nem olyan súlyos a nyoma, és hamarabb elmúlik.

2013. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!