Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Motoron egykerekezes?

Kutyajobbmintamacska kérdése:

Motoron egykerekezes?

Figyelt kérdés
annyit szeretnek tudni hogy mi az a holtpont es hogy hogyan kell valtani.crossmotorrol van szo 4 utemu 350 kobcenti.

2013. jún. 22. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
hallod ha még váltani sem tudsz akkor nem ez lesz az a nap amikor egykerekezni fogsz és egy 350es crossal? jézusom... vannak profik akiket egy 250es odavág simán. szerintem vegyél egy yamaha dt 50est gyakorolni mert már hallom is a hírekben hogy meghaltál a g€cibe
2013. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én BMX-el szoktam egykerekezni ott azt úgy hívják, hogy manual és volt már olyan srác akit össze kellett varrni manualbol... a holtpont az ott van ahol még nem dől hátra de a talajra sem megy vissza a kerék. ha hátradőlnél behúzod a hátsó féket vagy épp rálépsz a fékkarra ha előr akkor meg gázt adsz vagy kintebb tolod a feneked ha állsz a motoron
2013. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
váltani meg úgy kell hogy behúzod a kuplungot és a fékkarral kiválasztod a megfelelő fokozatot
2013. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és természetesen lassan visszaengeded a kuplungkart, hogy apádnak ne kelljen hetente úgy kuplungszerkezetet vennie nem kicsapod
2013. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudok valtani de nem ugy mikozben egykereken megyek...jezusom ha nemtudnek valtani felse tettem volna a kerdest.
2013. jún. 22. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
igazából erre nincsen recept, érzésből kell csinálni, ahogy leírták, felvetted a motor elején, és a holtpont környékén tartod "előre-hátra" egyensúlyozással, kicsi gázadással illetve ha szükséges pici hátsófékezéssel, és közben váltasz egyet, illetve hát egykeréken váltani leginkább akkor szokás amikor úgy kerekezel, hogy közben gyorsulsz. Én azt tanácsolom hogy először csak simán próbáld felvenni a motor elejét, és a holtponton tartva gyakorolva a kerekezést, ha már magabiztosna megy és jó hosszú távot tudsz biztonságosan haladni egykeréken, akkor próbálkozzhatsz a váltással, mindezt persze csak ott ahol nincs forgalom, és védőfelszerelésben...
2014. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!