Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 15 éves fiu vagyok korai...

15 éves fiu vagyok korai lenne a kreatin szedése?

Figyelt kérdés
kreatin monohidrátra gondolok.És persze mellé fehérje por.

2013. jún. 9. 23:19
 1/8 *Glissade* ***** válasza:
Igen, korai.
2013. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Szteroidozz meg nyomj a karod alá ilyen szar olajat. Ha már lúd, legyen kövér.
2013. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy mint a se** (23:29)
2013. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük Emese. (00:45)
2013. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kreatin nem lehet egy lapon említeni a szteroidokkal meg az olajjal, így a hasonlatod meglehetősen buta. Gyanítom azt sem tudod, mi az a kreatin.
2013. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó most majd jön a nagy testépítő okos duma hogy kox meg nem kox. Tudom hogy ezek a táplálékiegek nincsenek egy lapon vele, meg hát nem is szabad róla rossza mondani mert egy egész üzletág épült rá. De számomra akkor is egy idegen dolog, és azelőtt is voltak izmos emberek mielőtt ezt a sok sz*rt kitalálták ti meg fizettek érte mint a katonatiszt. Aztán lesz ezekből valami nagy dorong, ereje meg fele annyi se. Kirakat testépítők. De mind egy nem is akarom tovább nyújtani a vitát, úgy is mindig azt fogjátok kihozni a végére hogy én vagyok a hülye...
2013. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De most komolyan, ha olyan témában kezdesz okoskodni, amihez bevallottan nem értesz, és nem érted, akkor mit vársz? :D Sokminden idegennek tűnik, amíg ismeretlen, de ha megismered, rájössz, mi miért van, és miért hülyeség ezzel jönni, hogy "régen is voltak izmos emberek e nélkül is". Meg a többi.

Szóval amíg tudatlan vagy, addig inkább maradj csöndben, és informálódj. Minden témában.

2013. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

Itt van egy link itt van pár dolog róla.!!!

2014. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!