Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy kezdjek hozzá?

Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és nemrég láttam a youtubon a parkoutot és nagyon megtetszett . gondoltam megpróbálok pár alapfeladatot .hogy kezdjek hozzá?
2013. jún. 2. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
hi! én is pk ztam egy ideig, bár mostanában már nem nagyon, de néha még szoktunk.. én személyszerint nem szaltózgattam, mert nem tudok XD, de free running az volt.. keress olyan helyeket hol lehet parkourozni, és nézz videókat, h hogyan kell felmászni, leugrani és gurulni, de ne legyen utánna semmi bajod.. és ne egyből a nehezet válaszd, előbb gyakorolj, majd ha megy kicsibe, utánna jöhet a nagy.. de télleg a nagy ! :D én csináltam olyanokat is, h 8-10 cm részre ugrottam föl, és onnan a kerítésre (kb 15cm) de nem kellett volna sok, h leessek mer csúszott eléggé.. tehát megvan a technikája, h h kell ugrani.. majd te is megtapasztalod, ezért kezd kicsibe
2013. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!