Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » AIRSOFTOSOK! Lehet valamit...

AIRSOFTOSOK! Lehet valamit kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Balszerencsésen kettétört a shotgunom, a fegyver és a tus találkozásánál, pedig nem egy olcsó vacak! DL M56 Shotgun, ilyenről van szó: [link]


Nos lehet vele valamit csinálni? Rögzíteni, ragasztani vagy mást? Nagyon nem hiányzik az, hogy kukába dobjam!!! SEGÍTSÉG!


Pontosan így tört el: http://www.youtube.com/watch?v=haj9bQwkvJY



2013. máj. 16. 15:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem akarom kidobni!
2013. máj. 16. 16:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy mondás: ha valamit nem tudsz szigszalaggal megszerelni, akkor nem használsz eleget.

Nem vicc, mozgoni fog, de legalább tartani is. Ha ismersz (ha nem, akkor keress) egy ugyeskezu embert (lehetoleg airsoftost) aki megcsinálja neked. Ha más nincs, használd a fantáziád, próbáld ki ami eszedbe jut, ártani jobban már úgyse árthatsz. Sok szerencsét :)

2013. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam hosszabb acélmerevítés + ragasztás + szigszalag kombóra, de a szerelő, aki csapattársam fegyverét, shotiját így csinálta meg.... háááát sajnos durva kilométerek vannak közöttünk. Én meg nem vagyok elég ügyes. Faterom, ő viszont elég ügyes, megpróbálkozok vele! :D


Köszi egyébként a választ!

2013. máj. 18. 09:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ő se tudja úgy megcsinálni. Egyéb tanács?
2013. máj. 20. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!