Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Crossmotorozás. Szerintetek?

Crossmotorozás. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Naszóval..Van egy Yamaha YZ400F 4ütemű 2001-es motorunk..És hát..Igazából én még nem tudom használni,mivel nagynak gondolom alám,viszont a 15 éves bátyám,és a fater tudja,azért lett véve.Szóval én 12 éves vagyok és 170 centi magas.Simsonnal gyakoroltam már motorozni,nem is 1x..

Szerintetek kérjek egy kisebb motort,vagy várjak ameddig én is tudok úgy motorozni?(még 1 év mindenképp)

De hisz...akkor is 1 motorunk lesz,ha most nem kérek,mert ugye 2-en vagyunk a tesómmal,és kéne mindegyőnknek külön-külön egy.Csak én most egy valamilyen 250 négyüteműre gondoltam,hogy olyat kérni,azt ha kinövöm eladjuk.Vagy nemjó ez a kombinációm?Igazság az,hogy nagyon szeretnék már motorozni..



2013. ápr. 7. 17:29
 1/3 dirtboy ***** válasza:

ha jól értem az a gond hogy az yz túl magas neked.

ha vesztek egy 250es az is ugyan olyan magas lesz,ezzel nem oldod meg a problémát.

most egy olyan motor kéne akkor neked ami könnyebb és az ülés magassága is alacsonyabb.

egyébként simson után ilyen fiatalon biztos esés egy yzre váltás.

2013. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

12 évesen ne akarj krosszmotort. A bátyádnak sem tudom minek kell 450-es krossz, vagy apudé és kipróbálta már ő is?

Nem játék egy olyan 4kilós. Neked a legjobb egy simson lenne, azon megtanulsz motorozni, szerelni, ilyenek, majd ha nagyobb leszel jöhetnek a nagyobbak, és akkor sem a legerősebbel kellene kezdeni. Nekem van amúgy egy eladó 125-ös 4ütemű endurom. Amúgy a 250-es 4 üteműek is elég komoly motorok, főleg ha krossz. Arról nem is beszélve hogy magasságra ugyan akkora mint a többi. Neked simson kell.

2013. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem a magassággal van a bajom.Az erővel:)

A tesóm az már 13 évesen ült rá az első 250 4ütemű motorra(előtte simsonozott)és egyre többet kijárt a crosspályára a barátjával,akinek volt az a motor,és ő azzal ment néha.Aztán 14 évesen mégtöbbet ment motorral a baráti körben akik odaadták neki pár körre(kisebb is volt,nagyobb is)és most 15 évesen lett az YZ.Mindketten használják,és mindkettőjük tudja is használni:)

Mentek a +ok:)

2013. ápr. 9. 10:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!