Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért adják este 10-kor az...

Miért adják este 10-kor az idei Elimination Chamber-t a visat 6-on?

Figyelt kérdés

#WWE #elimination chamber 2013
2013. ápr. 3. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet durvának ítélték a ketreces meccseket és este kevesebb gyereknek engedik nézni,mint dél körül.
2013. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2013. ápr. 4. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig szerintem jobb is hogy akkor van mert így könnyebb a programomba illyeszteni
2013. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja a fekete-fehér véres részek miatt.
2013. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség... A pankráció alapból színjáték, tehát ha va nvéres rész akkor az nem igazi vagy direkt megvágják magukat... Nem hiszem hogy emiatt... Csomó olyan mese megy délután pl. futurama, meg texsas királyai, ami igazából szerintem 18-as karikás mesék lennének, mert olyan a szövegük meg a tartalmuk is...Kb. mint a south park, azt pedig csak este szokták adni másik csatárnán, nem napközbe... Szóval szerintem a mesék kavartak be, de én szerintem is jobb délelőtt/délután, mint este... Ráadásul nem is ismétlik... Egyébként régen is este voltak meccsek (tavaly)...
2013. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!