Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft bb? Jó-e a 0.12 grammos?

Airsoft bb? Jó-e a 0.12 grammos?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 19:23
 1/5 hun46y3 ***** válasza:

Nem igazán. A standard az a 0.20 grammos, a 0.12-es jelentősen könnyebb annál.

Igaz hogy a bb nagyobb sebességgel hagyja majd el a fegyvert, de hogy sokkal könnyebben eltérítik a bb-t a természeti behatások, mint szél, vagy mondjuk levelek, stb, így összességében nem ajánlott.

De attól is függ, hogy milyen fegyverbe szeretnéd. Mesterlövészként például. érdemes néha nehezebb bb-t használni.

2013. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó, túl konnyu. .20-as már jó, de én még jobban csípem a .28-asokat. Hallottam olyanról, kinek tobb fegyvere van és mindenbe .25-t tes, mert az olyan "általános".
2013. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

0.12-es semmiképp. 0.20 jellemző, erősebb fegyverbe (350-380 fps felett) mehet 0.25-ös, vagy akár nehezebb.


Alapvető elv: a könnyebb lőszer messzebbre megy, de pontatlan, nagy a szórása, nehezen hatol át pl. bozóton, a nehezebb lassabb lesz, kisebb lőtáv, de pontosabb, a bozótot is jobban viszi.

2013. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konnyebb loszer nem megy távolabbra, hanem gyorsabban megy. Mivel a hop-up megadja a porgést nagyjából mindkét fajta BB ugyanolyan messze repul, de mivel a nehezebb tovább tartja a roppályát, a nehezebb messzebre megy és pontosabb is a tomege miatt, lásd sniperok, esetleg BB ballisztikai táblázat.
2013. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.20-as vagy .25-ös BB jobban ajánlom. 0.12-est én csak pisztolyba használok, azt is cqb-n
2013. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!