Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ázsia Centerben hol lehet...

Ázsia Centerben hol lehet kapni Airsoft cuccokat?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy lehet kapni jó minőségű airsoft felszereléseket, kiegészítőket a bolti töredékéért, vagy legalább is olcsóbban. Egész pontosan hol találom meg ezt az üzletet/üzleteket az Ázsia Centerben?

2013. márc. 31. 23:52
 1/2 anonim válasza:

A földszinten van egy bolt a jobb oldali épületben a középső csarnok vége felé.


Ellenben én nem ajánlanám, max. ha otthon a garázsban akarsz vele üres konzervekre lőni. 10-12 ezerért lehet kapni automata fegyvereket, de ezek minden tekintetben sokkal rosszabb minőségűek (gyengébbek, főképp műanyagból vannak, így sérülékenyek, a hozzájuk járó aksi viccnek is rossz, a tár sokszor csak low vagy mid-cap, azaz 50-60 lőszernél több nem fér bele, stb)


Játékra szerintem alkalmatlanok, és hamar tönkre is mennek. Egy haverom vett ott anno 12.000-ért egy MP-5k-t, egy évig bírta úgy, hogy nem is járt vele játékra, csak otthon a kertben lőtt vele mindenfélére...


Inkább szánj rá több pénzt, 20-30 ezer forintért már lehet használhatót kapni.

2013. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a választ :) Amúgy nem fegyvert szeretnék ott venni, hanem kiegészítőket, mint pl szereléksínt vagy olcsóbb redot-ot vagy ami van ;) Fegyvert nem is mernék ott venni ! :D
2013. ápr. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!