Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit szóltok a mai Vettel...

Mit szóltok a mai Vettel Webber harchoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 19:54
 1/6 anonim válasza:

Szerintem Webbernek tényleg, igaza volt hogy nem beszélt Vetttellel. Ha a csapatfőnök azt mondja hogy ne előzzön, akkor miért előz. Nem volt Vetteltől ez szép húzás. Rosberg simán betartotta a csapatfőnök utasítását, pedig ő is előzhetett volna.

(Vettel párti vagyok)

2013. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek, így könnyű beérni Webbert, hogy neki vissza kellett tekernie a motort :(
2013. márc. 24. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
én is Vettel párti vagyok és ez tényleg nem volt szép főleg ennyire a bajnokság elején,viszont azokat az esetet leszámitvaamikor muszály volt elengednie Vettelt,Webber nem tud folyamatosan jól teljesíteni pl. Az előző nagydij 2.helyről a 8.ra rajtolni vagy t.előtt mikor mindkettőnek esélye volt a vb címre akkor is hiába segítette volna Vettel Webbert akkor is elbukta volna mert bénázott az uccsó versenyeken.Vettelnek több esélye van vbt nyerni és nem azért mert őt sztárolják
2013. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes nézni az F1 -et ,mert meg van játszva,hogy kinek hányadiknak kell lenni (legalábbis csapaton belül) !!!

Annyi eszük van ,hogy ezt nyilvánosságra is hozzák !!!

SZÉGYEN !

2013. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban volt csapatutasítás (mint a Mercedesnél), hogy ne előzzenek, akkor nem értem a dolgot, akkor ez a Vettel egy idióta hülyegyerek. Ha nem volt ilyen utasítás, akkor meg igaza volt (annak ellenére hogy Webber-szurkoló vagyok), hiszen ez autóverseny, nem varrószakkör. Egyébként az ilyen csapaton belüli csaták nem újkeletűek, íme az egyik leghíresebb, 31 évvel ezelőttről:


http://www.youtube.com/watch?v=Ua70zL52pt0

2013. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 konzi válasza:
engem nem érdekel az hogy vettelnek hány vb címe van páros lábbal rugnám ki vettelt
2013. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!