Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Helyettesíthetem a csirkemelle...

Helyettesíthetem a csirkemellet ezekkel?

Figyelt kérdés
virsli 12g fehérje/100g sovány sertéshús 21g fehérje/100g stb. cs.mellet és nyilván többet kellene megennem belőlük.

2013. márc. 21. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
A csirkemellet semmivel se lehet helyettesíteni. Amúgy meg nem a 21g fehérje, nem egyenlő 21g fehérjével. A minőség számít, az meg a csirkemellben van.
2013. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem köszi,csak már kicsit unom.
2013. márc. 21. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Talán anyud a fogyatékos, mert már kifogás nincs arra hogy téged megszült.
2013. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha értenél bármennyire is a biológiához, dietetikához,és nem az innen onnan hallott gyúróstudománnyal vagánykodnál akkor nem írtad volna le az 1. választ.

De most komolyan szerinted létezik ilyen szuperkaja ami izmot épít a többi pedig nem mert egy nagy sz*r? 21 g fehérje állati forrásból az 21 g fehérje állati forrásból tök mindegy honnan van -.-

ez engedett arra következtetni hogy szellemi fogyatékkal élsz, viszont legközelebb ne próbálj okoskodni

2013. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem is kell neki hogy legyen kifogása, és egyébként a mondatod értelmetlen. De ügyes gyerek vagy te. na de menj inkább egyél mert lassan lejár a 3 óra és katabolius leszel xDD
2013. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor mond azt, hogy 21gramm disznó hús fehérje, egyenlő a csirkemell fehérjével.
2013. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez így van. teljes aminosavforrás mindkettő
2013. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De látom nem hallottál még a minőségi kajáról. Akkor zabáljad csak a mekis kajákat azt építsél magadnak izmot, Mr étrend atya.
2013. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a virslit nem erőltetnem, dugig van telített zsírsavakkal, + a franc tudja mi van benne...

sovány sertéshúst sem erőltetnem, de azért mehet, amúgy, én is unom a csirkemellet, de én inkább konyhatündérkedem vele, lehet találni rengeteg receptet, az egyik kedvencem:

1 étkezésre kiszámolt mennyiségű csirkemellet, zabpelyhet, vöröshagymát, fokhagymát, ételízesítőt vagy sót, beleteszem a darálóba a húst, ledarálom, majd a többi cuccal összeturmixolom, golyócskákat gyúrok belőle, megsütöm, és kész is a fasírt. finom is, benne is van minden, és mégsem natúr csirkemell és rizs...

2013. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Virslit nem nagyon erőltetném a helyedben,ha valamit el szeretnél érni....

Nyesett bőröket,kevés húst tartalmaz (abból a kevésből is minőségtelen...)

Csak nagyon ritkán menjen !

Sertés az mehet ! :)

2013. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!