Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok színhús zacskós...

Hol találok színhús zacskós csirkemellet?

Figyelt kérdés
Kondihoz kéne. Egyszerűen elkészíthető, csak beteszem a sütőbe és kész (panírozott). Rengeteg helyen van, tudom, de nagy részük jó ha 50%-ban tartalmaz húst. Példa erer a táblázat a hátulján: 100 grammban 15 gramm fehérje. Egy rendes csirkemellnél ez 25 gramm. Esetleg link/bevásárlóbolt valaki tud adni?

2012. nov. 25. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a panirnak nincs tömege vigyázz.
2012. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyen sz@r panírozott kevés fehérjét, de sok cafat adalékanyagot tartalmazó cuccokat venni!

Vegyél rendes csirkemellet hentesnél, befűszerezed és megsütöd. Ennyi az egész és van tiszta fehérjéd.

Én CBA-ban 1kiló filét veszek 1200-ért.


De itt egy link: [link]

2012. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkkal jobban megéri a mellfilé, és nem kell sokkal többet vacakolni vele. Leszdegeted ami nem kell, felvagdosod, be egy serpenyőbe, oszt jóvan. Olaj se kell, csak pár csepp. Ezek az előrepanírozott cuccok meg eonok alatt sülnek csak meg a sütőben, olajban meg locsogós marad.
2012. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem jók ezek a zacskós mirelit cuccok. Még régebben amikor nem edzettem és ettem mindent ami jól esett én is kipróbáltam ezeket. Van, amelyikre ráírják, hogy 100% csirkemell, de annak sincs egyszerűen hús állaga, ilyen pépes vacak az egész, ha megsütöd olyan az állaga mint a virslinek. Tele vannak nyomja adalékanyagokkal, szójával esetenként. Nincs nagy bizalmam afelől, hogy teljes biológiai értékű fehérjét tartalmaznak.

Egyébként szubjektív biztos, de én 30 perc alatt megcsinálom a napi menüt mindig, nem macerás a mellfilé sem.

2012. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor respekt mindenkinek aki magának ezt legyártja. Én heti 4x eddzem, ezeken a napokon 125 gramm gyorsrizs meg 200--250 gramm csirkemell amit megcsinálok, de míg a panírozottat csak berakom a légkeverésesbe és kész, addig a mellet, azt fel kell vágni, kikloffolni,megcsinálni a fűszerkeveréket, befűszerezni, állni hagyni majd csak ezután lehet megsütni. Ez persze így picsogásnak tűnik, hogy ezt nem lennék hajlandó megcsinálni magamnak, de ezt az év 365 napjában? Nagyon monoton, fárasztó. Mondom, hatalmas pacsi aki ezért nem nyavalyog és elkészíti magának, de én, ha valami panírozott előre elkészítettet ki lehetne váltani, szívesebben megtenném.


Ha bárkinek esetleg van valami ötlete erre, azt továbbra is szívesen fogadom és köszönöm a normális, hasznos válaszokat!

2012. nov. 26. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Hééé, túl van bonyolítva! :) Nálam a napi rutin: Reggel ébredés, csirke a fagyasztóból ki (előre kiadagolva 600g). Reggeli, aztán tevékenykedek, kb 2 óra múlva nekiállok főzni. Akkor még félig fagyos a pipi de így a legjobb vágni, legalábbis én így szeretem. Ha szeletbe akarom megsütni, akkor kb 1-1,5 centis szeletekbe vágom, ha apróra akarom akkor TRANCSÍROZOM ahogy érem. Ez kb 2-3 perc. Fűszerekből millió féle van. Ha trancsíroztam, akkor a serpenyőben fűszerezem, ha szeleteket sütök, akkor a vágódeszkán az egyik felét, majd pofával le a finoman kiolajozott serpenyőbe és jöhet a másik fele. Ez eddig kb összesen 10-15 perc. Amég megsül az még ennyi, de addig a gyorsrizs is kész meg a zöldség is. Kb 30 perc az egész. Nem kell túlbonyolítani, nem a Gundelnek főzünk. :)
2012. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Veszel csirkemellet simán, és van az a hmm. knorrnak a főzőzacskója?! én csak belevágom, + mellé van fűszerkeverék, azt rávágom, és sütő. Majd kiveszem mikor megsült.
2012. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!