Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a legjobb kick-box,...

Melyik a legjobb kick-box, thai-box illetve muay-thai-al foglalkozó edzés Győrben?

Figyelt kérdés
Vagy hol vannak jók? Mit ajánlanátok? Főleg Kedd-Csütörtöki napra? Válaszokat előre is köszönöm.

2013. febr. 7. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Győrben elvileg van harci Capoeira.

Na most ha a komáromiak még mindig tartanak edzést Győrben, akkor a tájbox, kick box elbújik a sarokba, és vár a sorára.. ezek nem éppen magas szintű küzdősportok, főleg nem a magyar színvonalon, ellenben felétek van az országban tényleg igazi, gyilkos Capoeira.

2013. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és esetleg unicentrálon kívül? yakuzáról vélemények? Grál-AKM-ről?
2013. febr. 8. 20:38
 4/7 A kérdező kommentje:
mindenképp ezek közül kell valami a Capoeira nem nagyon jön be inkább látványsport mint küzdősport vagy hogy is mondjam.. de ízlések és pofonok:) meg nem hallottam Győri Capoeiráról
2013. febr. 8. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:

1. nem hallottál róla - keress kapcsolatot a komáromi capoeirásokkal, volt edzésük Győrben.


2. látványsport. a küzdősportok valahol mind látványsportok, játékok. nyilván szabályok közötti csihipuhi. a Capoeira nem küzdősport. 2 eset van, 99%-ban tincitánci Brazil hagyományőrzés (legalábbis nálunk) és a maradék 1%-ban olyan harcművészet, ami a maga nemében példátlan. az országban ezek a komáromiak. akik boxolókat, karatésokat, komolyan képzett embereket.. vernek el, veszik fel egyenlő félként a harcot. ez a Capoeira. ha valami harctechnikát akarsz gyakorolni, valóban rúgni akarsz megtanulni és nem csak simogatni a másikat, akkor okkal ezt ajánlottam, és nem azért mert én olyan sokra tartom amikor harcművészeteket lebutítanak, aztán bármelyik küzdősportoló felmossa 'harcművészekkel' a padlót. nem, a komáromi capoeira nem ilyen, nézd meg van-e Győrben edzés, állj be néhányra, hogy legyen összehasonlítási alapod a küzdősport edzésekhez. kár lenne kihagynod, ha már arra laksz.

2013. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6-os: Lehetetlent ne várj tőle :D Már annak is örülhetünk, hogy nem reklámozta a Wudang kung fuját :D
2013. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen edzésen voltam, ahol nem adtam meg a tiszteletet? Elég sok edzésen voltam, és eddig meggyőződésem volt, hogy sehol sem voltam tiszteletlen vagy bunkó. Mesélj kérlek!
2013. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!