Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tegyek, hogy pankrátor...

Mit tegyek, hogy pankrátor legyek?

Figyelt kérdés
Magyarországon, a HCW-ben akarok búnyózni. Most 12 éves vagyok és egy picit túlsúlyos. Először le kéne fogynom mielőtt jelentkezek? Hogy győzzem meg anyukámat, hogy engedjen jelentkezni?
2012. dec. 28. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Legyél 180 cm és legalább 90 kiló színizom.

De azt tudod,hogy csak színészkedés?

2012. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Figyelj nőj még pár évet és rájössz hogy nem akarsz az lenni
2012. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

19:53

Tudom, hogy színészkedés.

2012. dec. 28. 19:58
 4/10 dirtboy ***** válasza:

á 180cm az törpe pankrátor.

[link]


[link]


[link]


[link]


nem mondom vannak alacsonyabb pankrátorok is de cenát kivéve nem nagyon futottak be,legalább is én csak őt ismerem,a többi akiről halottam az mind 190cm feletti bőven.

2012. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a hcw-ben teljesen jó magasság a 180.

90%uk alacsonyabb ennél és nem is kondiznak vagy csak alig,mondhatni átlag testalkatuk van.

kérdező.

van közöttük mindenféle testalkat,uh semmit nem számít,hogy dagi vagy-e.

viszont szerintem a hcw-sek nem tartanak gyermek edzést,csak 16 évestől.

addig járj el birkózni,jól fog jönni a pankrációhoz.

2012. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na jó, nagy zavar van itt a fejekben.

Én nem is olyan rég jártam a HCW egy edzésén. Vannak 16 év alattiaknak gyerekedzések. És nem, nem kell aggódnod a súlyod miatt. Én megnáztem egy ilyen gyerekedzést, a bagázsnak legalább a harmada túlsúlyos volt (volt aki nagyon). Persze, fizikai szempontból némi hátránnyal indulsz egy cingár emberhez képest, de tolerálni fogják a súlyodat, efelől ne aggódj. Nyugodtan mehetsz. Anyukádat pedig győzd meg arról, hogy ez csak show műsor. Képzett pankrátorok foglalkoznak veletek, és legelőször is a helyes eséstechnikát tanuljátok meg. Pont azért, hogy ne törd össze magad. A ring talapzata iszonyúan zajos (tapasztalat) így nagyon brutálisnak hathat az egész, de ennek nagyobb a füstje, mint a lángja, nagyon kényelmes és biztonságos rajta dolgozni.

Néhány dolgot azért le kell szögezni. A pankráció színészkedés. A technikák nem hatékonyságra, hanem látványra mennek, melyben az "ellenfél" is aktívan közreműködik. Önvédelemre semmikppen sem alkalmas, tehát klasszikus értelembe vett "bunyót" nem fogsz kapni egy pankrátor edzésen.

Mindettől függetlenül minden elismerésem a srácoknak. Lenyomtam velük egy edzést, és olyan erőnlétet kaptunk, hogy utána három napig alig bírtam mozdulni az izomláztól (holott rendszeresen sportolok). Szóval kemények a srácok. A HCW-ben főként a japán vonalat képviselik, ami nagyon messze áll a WWE gyenge szappanoperáitól.

Végól pedig készülj fel kedves kérdező, hogy a pankráció nem csak "bunyóból" áll. Nagyon rá kell feküdni az elméletre is.


Dióhéjban ennyi. Nyugostan belekezdhetsz, és ajánlom, hogy kezdj...

2013. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos én is szívesen lennék pankrátor, és én azt mondom hogy a WWE-be mennék van egy-kettő akiket nem nagyon szeretem, persze mint a legtöbben kitalálhatnák akik WWE kedvelők : igen egyik a pajzs, de azért rajtuk kívül is van. Először én 185 cm magas akartam lenni. De mióta nézem WWE-t azóta Wade Barrett magassága bejött és azóta 2m és 100kg akarok lenni az már egy nagy darab ember lenne és óda illő is. :) És sokan ki is nevetnének de én még imádkoztam is ekkor azt Istentől kértem hogy segítsen elérni :D
2013. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak 180cm? én 14 és fél évesen 183cm vagyok 74 kiló színizom de ahoz hogy pankrátor legyél ehez mind szükséged lesz de ami nagyon fontos még hogy tűrd a fájdalmat :)

ezt meg olyan egyszerűen gyakorolhatod hogy sokszor fejbevágod magad serpenyővel vagy székkel vagypedig 10szer hasbavereted magad hogy hozzászokhass ;)

2013. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De hülye gyerek vagy te utolsó..látom te sokat ütötted magad a serpenyővel.

74 kiló színizom az külön vicc:D

2013. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na pofa lapos hulyegyerek! eloben bemutatom annyi neked csicska :D
2013. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!