Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miskolcon taekwondo?

Miskolcon taekwondo?

Figyelt kérdés
sziasztok miskolcon szeretnék taekwondora vagy thai boxra járni miskolcon merre vannak ilyen edzések?13f

2012. nov. 28. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha fel tudtad tenni ezt a kérdést, az nem csak azt jelentui, hogy tudsz írni, hanem azt is, hogy még internetkapcsolattal is rendelkezel.

Hurrá, hát nem csodálatos?!


És tudod, minden kis internetezőnek van egy nagyon kedves barátja, aki mindenkinek segít. Az a neve, hogy Google. Menj, kérj tőle segítséget, és minden kérdésedre választ kaphatsz!

2012. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szia már rákerestem de nem találtam semmi használhatót ezért is kérdeztem meg itt....és ha nemtudod hogy hol van akkor inkább ne válaszolj.
2012. nov. 30. 22:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem találtál, akkor valószínűleg nincs is...
2012. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért pont ezek felől érdeklődsz?

Komoly Taekwondo edzést Magyarországon alig lehet találni, komolytalannak meg mi értelme..

Thaiboxról még ennyit sem adnék.. agyatlan majombunyó, elfogadom hogy valahol jó buli de biztos ilyennel pocsékolnál el éveket?

2012. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
esetleg még a box érdekelne az van valahol miskolcon?
2012. dec. 4. 20:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Ökölvívás biztos hogy van.


Az a különbség a thaibox, taekwondo <-> és az ökölvívás között (most hagyjuk hogy az egyik harcművészet, a másikban ütnek-rúgnak, a harmadikban csak ütnek ez evidens) valójában az a különbség, hogy taekwondot és thai boxot nagyon kevés helyen oktatnak úgy, hogy annak értelme is van. Egyszerűsítve: nem tanítanak úgy, hogy annak értelme is lenne. Ökölvívást viszont igen. Stabil, alaposan kitanult kézhasználattal pedig mind a küzdősportok világában, némi csiszolással pedig az utcai világban is "versenyképesek" lehetünk. Sz.arul kitanult rúgással viszont... csúnya bajok lehetnek.

2012. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod akkor szerintem boxra foggok járni.
2012. dec. 5. 14:44
 8/13 anonim válasza:

Sztem thai boxra mennyél,önvédelemre alkalmasabb mint a sima box...

4es,neked meg látszik hogy halvány lila fingod nincs hozzá,ha lenne akkor nem állítanál ilyet hogy agyatlan majombunyó...ugyan úgy gondolkodni,taktikázni kell benne mint akármelyik más harcművészetben

2012. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jól van baba :D

Taktikai, komoly thaibox :)) Ez tetszik!

Jelentéktelen és általában rosszul oktatott ütés, rúgás technikákkal mit taktikázol? Mennyire idegesíts fel egy másik embert mielőtt leszúr?

2012. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Verekedj össze valakivel aki már egy éve thaiboxol, úgy leverne hogy mozdulni nem bírnál

Akkor rá jönnél milyen hülyeségeket beszélsz

Életedben nem thaiboxoltál még,honnan vagy mégis ilyen szakértője a témának??

2012. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!