Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kiknek ajánljátok a Thai-boxot?!

Kiknek ajánljátok a Thai-boxot?!

Figyelt kérdés

mondjuk egy fájdalmat eléggé jól bíró 14éves lánynak ?! nem vagyok vékony de azért el sem vagyok hízva. 165cm vagyok és kb. 58-60kg ..:) mellesleg szüleim nem nagyon támogatnak.. :( mert hogy veszélyes sport tény és való, de miért nem értik meg hogy ezt akarom csinálni? :/ meg tudnám őket győzni valahogyan?! ötlet?!

Köszi.:)



2012. nov. 10. 21:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ.


Ha téged ez érdekel, akkor csináld. Ha ismerőseid ezt gyakorolják, ha van kedved kesztyűzni akkor csináld.


Én azt mondom, többet tanulnál egy jó ökölvívó edzésen, illetve önvédelem orientált harcművészetet kellene gyakorolnia egy lánynak/nőnek, de ha ehhez van kedved.. mozogj és érezd jól magad!

2013. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!