Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kondigépről? (Házilag barkácsolt) Érdemes rá költeni, vagy jobb a gyári, de drágább gép.

Figyelt kérdés

Valami multifunkciós és olcsó kondigép összerakása volt a cél. egyenlőre még csak látványtervben valósult meg. Mi a véleményetek róla? Mennyire használható teherbíró és stabil szerintetek? (35x35 -ös zártszelvényből.) Tudom h elvileg ezt igy nehéz megállapítani, de nincs benne gyakorlatom, és az alapvető méreteket sem nagyon tudom. pl villatávolság. ezért igyekeztem ugy megcsinálni, h minél többminden állítható legyen rajta. Ha valami nem jó rajta akkor mi az és hogyan oldanátok meg.

Link: [link]



2012. nov. 7. 18:41
 1/6 dirtboy ***** válasza:
mi célból terveztél dupla tartóvillákat?
2012. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És ezt te csinálnád meg?Az anyagárat és a munkaidőt nézve nem érné meg.

Az egyszerűbb néha jobb.

A dupla villák meg minek? 2-300kg val akarod terhelni?


Egy kombinált fekpaddal jobban járnál.

2012. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egykezes nyomáshoz lenne a dupla tartóvilla. egykezes súlyzóhoz. konkrétan mit értesz kombinált fekpad alatt?
2012. nov. 7. 20:30
 4/6 dirtboy ***** válasza:

egykezeshez hogy lenne már jó?

a két végén a rúdnak ugyebár a súly van,azt nem tudod a tartó villába rakni,marad az ahol fogod viszont az meg annyi hogy a kezed elfér és kész.

azon a 12cmen nem fog elférni a kézfejed is meg a két tartó villa is.

2012. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva erre nem is nagyon gondoltam. inkább az foglalkoztatott, h kétkezes nyomásnál nem lesz e utba, nem fog e akadályozni. De igazad van. Valamint a csigás hátgép része érdekelt még, h sok otthoni kondigépen látni hasonló megoldást, de ott nem fog megszorulni? Gondolom valamivel bekenik, beolajozzák h jobban csuszonn, nem?
2012. nov. 8. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

kombinált, multifunkciós fekpadot értem pl

[link]

2012. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!