Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagy marhaság, ha a szakado...

Nagy marhaság, ha a szakado esoben is Parkourozok?

Figyelt kérdés

Mindennap Parkourozok,ha csak lehet.De én annyira szeretem ezt a sportot,hogy ha esik,akkor is megyek.

Van így még valaki ezzel?



2012. okt. 27. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom.

Nagyobb jóval az esélye a balesetnek, amúgy is veszélyes.

2012. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bezony. Vizes korlátot markolni nem ad valami nagy biztonságérzetet :D

Mindenesetre szexi lehetsz, ahogy esőben parkourozol ;3 persze, ha srác vagy :D

17L

2012. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az,mert marha nagy esés lesz a vége egyszer..
2012. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen.srác vagyok és 16 éves:D

Tényleg veszélyes így,de ez ad plussz motiváciot!:D

2012. okt. 27. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen voltam,hidd el(nem a parkourral mással)Mindent meg akartam dönteni,direkt veszélyes dolgokat csináltam..Hasznos és motivál,de megéri majd hónapokat kihagyni,szakadások,húzódások,törések miatt?
2012. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Chruser ***** válasza:
100%

Semmi nem marhaság, ha neked szilárd meggyőződésed van arról, hogy amit csinálsz, az jó.

Esőben gyakorolni élvezetes, kihívást jelent, hogy megcsinálj olyat, amit egyébként normál körülmények között tudsz. És mellesleg egy bizonyos hangulata is van, bár ez persze személyfüggő.

Természetesen nagyobb esély van rá, hogy elcsúszol, stb, de ugyanakkor a siker is nagyobb tapasztalatot ad, úgy érzed többet értél el és persze ésszel kell csinálni, mint mindent :)

2012. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valoban nagyobb sikert ad nekem,ha veszélyesebb korulmények kozott letudom gyozni az akadályokat:D.Nagyon jo érzés,még esoben is.
2012. okt. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!