Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mien motort vegyek stuntolni?

Mien motort vegyek stuntolni?

Figyelt kérdés

Már elég régóta szeretnék megtanúlni stuntolni hogy egyszer ha úgyalakul én is nevezhessem magam stuntrider-nek, de nem tudom mien motor lenne az ideális kezdő gépnek ami nem túl nagy, nem túl nehéz de azért van benne annyi erő hogy meg bírja tartani keréken és nem kezdjen el fulladozni.

16/F



2012. szept. 28. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

javíts ki ha tévedek de szerintem nem motorerőből kell/szokták megtartani a mocit 1keréken...legalábbis szerintem nem az a menő dolog hogy huzod a gázt mint a hülye azt addig vagy 1keréken mig van motorerő...


kezdésnek vegyél egy MZ t erő is van benne meg nem is tul drága....

2012. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazad van nem abból kell megtartai de most van egy motorom amit nem lehet megatrtani szinte sehogy keréken mert nem bírja el az elejét :/
2012. szept. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!