Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Női cross motoros vagyok, és 170 cm körüli. Mindenképpen egy alacsonyabb motor kellene hogy bírjak vele és ne legyen nagyobb 25 Le-nél. Várom a válaszokat, ötleteket
2011. aug. 25. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Crossgépet akarsz 25 gyite alatt??

Hát...talán a 85 2t-k(RM,YZ,KX,CR) vannak ehhez a teljesítményhez legközelebb.

De ha elég annál kevesebb,ott vannak ezek az amerikai belpiacos 125-ös TT-R-ek,olyan 15 ló körül.Alacsony termetnek,hobbira megfelel.

A 125-ös 2t crossgépek már ott vannak majd 40 lónál,szóval az neked sok plusz teljesítmény.

Most ezek tulajdonságairól is,meg alapvetően a 4t vs. 2t kérdésről írhatnék regét,melyik miért éri meg jobban,de ennek olvass utána,sok mindent találsz neten.

Milyen motorod volt eddig?Vagy teljesen kezdő vagy?Ha ezt megírod,akkor szűkíteni lehetne a típuskört,az alapján mekkora erővel bírsz el,mennyire vagy tapasztalt stb....

2011. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

pitsterpro lxr 160

18,4 le

160ccm

ülésmagasság: 83cm

4 sebesség fokozat

végsebsebég:100-110 Km/h, persze a midsize kategóriásnak /14-12coll-os kerék méretűnek/

2011. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem teljesen kezdő sok motoron ültem már. De első motor lenne. A 2tnél nem szeretem ahogy ránt rajtam egyet a power. Akkor inkább a megbízhatóbb fokozatos teljesítmény 4tnél. Bár a 2 ütemet könnyebb szervizelni és könnyebbek súlyra
2011. aug. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!