Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi idő alatt és milyen...

Dávidking20 kérdése:

Mennyi idő alatt és milyen intenzítású edzéssel (+ táplálékkiegészítők) amivel egy körübelül olyan testet lehet építeni mint a Jersey Shore műsorban a Mike-nak van?

Figyelt kérdés

+ mely test részere kell rámenni nagyon?

tudom,hogy sok a műsorban szereplő csávó lehet koxol vagy szteroidozik, de szerintem a mike teste még kivitelezhető naturalban, nem? :D


+ szerintetek mekkora zsír% kell?


[link]


[link]



2012. szept. 16. 00:25
 1/2 Éndzsöl ***** válasza:
Szerintem a palinak a képen kb 8-10% lehet a testzsírszázaléka. Épp, hogy látszanak a kockák úgy, hogy ráfeszít, azért annyira nem szálkás. Nehéz megmondani, amit kérdeztél, de becsülök neked egyet a saját tapasztalatok alapján. Egy átlagosnak mondható genetikával, heti 3 kemény edzéssel, testépítő étrenddel, naturálban 2-3 év kell hozzá minimum. Az első kép alapján azt mondtam volna, hogy 2 elég, mivel a mellizma szép, a válla kissé gyengus. A második képen, viszont hatalmas karja van. Ilyet nem nagyon lehet 2 év alatt összekaparni. De ez persze csak egy becslés. :) Lehet, hogy valakinek összejön 1,5 év alatt, van aki pedig 4 év alatt sem éri el... :)
2012. szept. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van. Van aki elérheti pár év alatt, van aki meg még ezt sem éri el soha, mivel sz@r a genetikája és az étrendre sem figyel. Rengeteg ilyet láttam, hogy edz valaki tizenéve és nem néz ki sehogy. szóval nem lehet itt nagyon jósolgatni, mert rengeteg mindentől függ: genetika, kaja, edzés, piheés, stb.

Az meg hülyeség, hogy testrészekre rámenni. Mindenre keményen kell edzeni és akkor lesz jó, kiegyensúlyozott forma.

Még egyszer a válasz: nem mindenkinek kivitelezhető ez naturálban. Sajnálom, de ez az igazság.:)

2012. szept. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!