Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A pankráció az egy megrendezet...

A pankráció az egy megrendezett "küzdősport"?

Figyelt kérdés
Szóval csak szimulálják a harcosok?
2009. júl. 23. 23:20
1 2
 11/17 anonim válasza:
A pankrációt megjátszák, de vannak benne balesetek, amik valódiak, valamint az ugrások is valódiak, de úgy csinálják, hogy ne fájjon annyira egyik félnek se. Én se mondanám igazán sportnak, de nekem akkoris tetszik :D
2009. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
az MMA is tud látványos lenni,és legalább az télleg valódi :D
2009. nov. 1. 00:11
 13/17 anonim válasza:
0%
sztem meg nincs megjátszva mert én mindig nézzem és olyanok vannak amit nem lehet eljátszani
2010. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mint pl mit nem lehet eljátszani?
2010. febr. 28. 14:28
 15/17 faqhunter válasza:

épp láttam youtube on videót ahol két 18 éves srác mutatja be a nagyágyúnak számító Rey Mysterio mutatványait. Egyébként minden a kölcsönös segítségről szól. Mivel énis szeretem nézni sokszor akad olyan h az egyik fél elrontja a "koerográfiát" és borulnak.

Példa:

http://www.youtube.com/watch?v=evYSHZVd4Ak


u.i: ez tényleg eltörött...

2012. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nekem meg a barátom pankrátor, és az egész színészet, de nem csak az ütések stb hanem a történet és hogy kihez megy az öv stb a történet egésze is az kia jófiú ki a rossz stb
2014. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

2012. ápr. 6. 21:44


Az az orr eltörött??


Saját tapasztalat h egyből ömlene kis túlzással a vér. Ez szimulálás

2019. aug. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!