Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » SOS! Nagyon meghúztam a hátam...

SOS! Nagyon meghúztam a hátam felhúzáskor, úgy fáj majd besz*rok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából magas szériaszámú edzést végeztem és úgy megfájdult a hátam két percig fel egyenesedni se tudtam.
2012. aug. 7. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
kend be fastum gél-el vagy valami izomlazítóval talán jobb lessz ...nem jól csináltad? vagy az izomláz?
2012. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sznofru ***** válasza:
Pihentesd. Tobb, mint 1-2 hetig. Ha nem erzed mar a huzodast az meg nem jelenti, hogy meggyogyult.
2012. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha húzódás,akkor azt 1-2 hét alatt kihevered.

ha kinyomódott a porckorong,akkor az húzósabb lesz,de még a menthető variáció.

ha átszakadt a porckorong,vagyis sérv,akkor szevasz.

egyenlőre borogasd,vegyél be voltaren dolót,és figyeld,hogy nincs-e láb zsibbadásod.

ha zsibbad is a fájdalom mellett,akkor érdemes azonnal orvoshoz menned.

2012. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm , már enyhült. Szerencsére nem sérv azért vigyáztam ,hogy ésszel válasszak súlyt. Pihentettem meg minden , már nem is fáj bár holnap meg még egy pár napig tuti fog.

Csak miután végeztem az edzéssel egy ideig úgy fájt ,hogy az nem igaz. Mintha épp abban a pillanatban végeztem volna egy 20-as szériával úgy fájt, csak ez az érzés 1 óráig tartott :D

2012. aug. 7. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem te nem tudod mi az a bedurranás..amit éreztél az csak valószínű bedurranás lehetett nem más és ez is múlik valamilyen időtartamig, és szerintem még pár napig érezni fogod de ez nem baj mert csak izomlázad lessz, nyugodj meg ezzel én is így vagyok 100 kg-val 10-et húztam bele a 80kg-al de 2-3 nap és elmúlt szóval nyugi :)
2012. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem bedurranás volt ne nézz már teljesen hülyének.
2012. aug. 8. 00:08
 7/8 Sznofru ***** válasza:
Minimalis adatot sem irtal magadrol, honnan tudja mennyi ideje edzel, es hogy mennyire ertesz hozza?
2012. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor meg mi a tökömnek csinálod ezt mikor még szabályosan se tudod végrehajtani ezek szerint...
2012. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!