Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet Budapesten a XXII....

Hol lehet Budapesten a XXII. kerület környékén MMA edzésre járni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 12:30
1 2
 11/15 Szoondiii ***** válasza:

alapvetően lehetne igazad.

viszont ne oktassalak.. pedig rád férne. feltételezem sem túl képzett küzdősportoló, de biztos hogy nem vagy képzett harcművész.

akkor viszont pont azt kéne kérned, hogy oktassalak, nem?

2012. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az UBC-s válaszoló vagyok. Sajnos nem tudom, hogy beengednek-e 14 évesen. Erről az oktatót meg tudod kérdezni telefonon, ki van írva a száma. Van "gyerek" bérlet is, tehát ebből arra következtetek, hogy simán mehetsz. Minden edzés kezdő-haladó, így valószínűleg nagy előképzettség sem kell. Ha lejársz rendszeresen, akkor megtanítanak az alapokra. Az első pár hónapban úgyis csak ugrálás és gyakorlás lesz.

Biztos nem árt, ha van küzdősport előképzettséged, de úgyis mindent megtanítanak újból ( földharc eleve nincs a küzdősportok 90%-ában ), 14 évesen meg bőven van időd tanulni. Feleslegesnek tartanám eljárni másra, ha ez érdekel.

2012. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szoondiii ***** válasza:

bakker, én meg azt hittem nekem írja a 14 éves kérdést!

ezennel még egyszer elnézést, hát volt egy kis félreértés, megesik még a legnagyobbakkal is.

jó edzést!!

2012. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

mi?

nem, én szondinak mondtam hogy ne oktasson

amúgy meg ha érdekel 3 évet karatéztam ( igaz annak nem sokértelme volt)

és 6 évet judoztam, judoban megszereztem a zöld övet

nem tudom hogy ez számít a te fejedben valamit....

2012. aug. 14. 01:40
 15/15 Szoondiii ***** válasza:

Ne haragudj, ha megbántottalak, félreértés volt.


Sajnos pár év magyar karate, meg judo nem sokat számít, ezt az 1. box edzésen illetve MMA edzésen észre is fogod venni.

2012. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!