Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet Budapesten a XXII....

Hol lehet Budapesten a XXII. kerület környékén MMA edzésre járni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 12:30
1 2
 1/15 Szoondiii ***** válasza:
Eddig mit edzettél?
2012. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szoondiii ***** válasza:

mert ugye az MMA ugyan már 'edzés', de valójában egy szabálykeret, ami teret ad különböző stílusból és szabályrendszerből érkezőknek, hogy megküzdjenek egymással DE attól, hogy a jujutsus egy kis késsel szokott gyakorolni még ne végja el a thaiboxoló nyakát..


tehát ilyen edzést lehet találni, de előbb legalább használható szinten ütni, rúgni, elmozogni kellene megtanulni, netán földön mozogni mert elég jó földharc lehetőségek is vannak..

2012. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem
2012. aug. 6. 13:54
 4/15 anonim ***** válasza:

Manapság úgy reklámozzák az

egy földharc + egy állóharc egy edzésen való oktatását, hogy MMA edzés. Nálunk MMA edzés azt takarja, hogy birkózás + muay-thai. Ahány helyre mész, annyi fajtát fogsz találni.

2012. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

még mindig nem ezt kérdeztem....

a kérdés az hogy hol lehet Budapesten a XXII. kerület környékén MMA edzésre járni?

2012. aug. 6. 18:41
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]

A Boráros tértől pár percre van a University Boxing Club. Én erről tudok, állítólag jó hely. 33-as busszal elmész a Schönherzig ( nem tudom a pontos nevét, talán Október 23-a utca, de ott áll meg a túloldalon a 4-6-os villamos ), és onnan 2 megálló. Max 45-50 perc alatt ott vagy, sétával együtt. Én is terveztem, hogy megyek, de még nem döntöttem el, hogy mikor, mert mellette más edzésem is van.

2012. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Szoondiii ***** válasza:
Azt a google kereső tudja megmondani amit kérdeztél..
2012. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm

am ide beengednek 14 évesen?

2012. aug. 7. 11:22
 9/15 Szoondiii ***** válasza:

és egy balf.asz kis mma huszár próbál oltogatni..

menj el boxolni, utána tegyél fel mma-s kérdéseket..

2012. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

állj már le te nyomorék

én nem oltogatlak se téged, se a kurv4 anyádat

csak aszt írtam h: nem ezt kérdeztem

ne legyél már ennyire nagy állat, ha valaki fltesz egy kérdést akkor ne pofázz oda hogy mit csináljak, mert nem azt kérdeztem, ha azt kérdeztem hol, akkor helyet mondj ne oktass te idióta...

2012. aug. 9. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!