Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft! Milyen engedélyek...

Airsoft! Milyen engedélyek kellenek?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat hogy ilyen vizsga meg olyan engedély. De nem értem mert én (15/F) megkapom az engedélyt??? És mi van a többi kiskorúval akinek van airsoftja???
2012. aug. 5. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

MO-i vagy? Vizsga meg engedély úgy tudom, hogy nem kell, csak valami papír, hogy tudják, hogy a tiéd. Na ezt úgy kell megcsinálni, hogy elmész az apáddal a boltba, kiválasztod szíved fegyverét, majd a faterod megveszi az o nevére, aláír pár dolgot, hazamentek, és pikk-pakk van egy fegyvered.

Namármost, ha vannak cseh, vagy szlovák "kapcsolataid" akkor szerintem gond nélkul be tudsz hozni egy fegyvert MO-ra és nem kell cseszekedned a papírokkal.

Ezt tartsd be: ne csinálj hulyeséget a fegyverrel, ne lodd ki senki szemét, ne okozz vele maradandó sérulést és nem kéne, hogy gond legyen belole. Jah, és nem rossz ha 18-ig VIP meccsekre, vagy olyanokra ahol ismered a szervezot és o is téged jársz.

airsoftmorava.sk (innen tudsz rendelni minden papírozás nélkul, SVK-ba pár nap alatt megjon, postakoltséget megtalálod).

2012. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocs, elírtam

airsoftmorava.cz

2012. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha kiviszem az utcára és meglátja egy rendőr akkor mi van? Valakik azt mondjak hogy 14kortól lehet airsoftod?!?!
2012. aug. 9. 12:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és én egy pisztolyt szeretnék, és nem direkt játékra mert nincs soknak airsoftja és nem tudnák hogy, hanem célba lőni, meg csak egy ilyen érzésböl. :D
2012. aug. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!