Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tényleg anyira jó a peptidek...

Neymar_2 kérdése:

Tényleg anyira jó a peptidek mint amenyire állítják?

Figyelt kérdés

Azt írják a neten , hogy jobb mint a szteroid kisebb melékhatás nagyobb erőkifejtés ,olcsóbb

Azt olvastam azért is jobb mert mig a szteroid arra ösztönzi a szervezetet , hogy újabb izom sejteket hozzonlétre.

Addig a Peptid megsokszoroza a meglévő izomsejteket"klónóza"

GhRP-6 erről a termékről olvastam


2012. júl. 18. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

egy frászt kevesebb a mellékhatás! Olyan mellékhatásai vannak amihez képest a dianabol piskóta' Eltorzulhat a tested pl bizonyos csontok drámaian megnőnek kézfejek, arccsont,stb, emellett még belső szerveid is megnagyobbodhatnak pl: Kóros szívnagyobbodás amibe haltak már bele és ha mindez ne lenne elég a rosszindulatú daganatot (amit lehet nem is tudtál hogy benned van) azokat is növekedésre bírja!


Egyébként a peptidek mellég kell még pajzsmirigy hormon és inzulin hogy teljes mértékbe kifejtse a hatást! Az inzulin és a pajzsmirigy hormonokról mellékhatásáról meg nem is beszélek

2012. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az hogy olcsóbb azt meg kötve hiszem:)
2012. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen akkor ;)
2012. júl. 18. 19:06
 4/10 TOMAtm ***** válasza:
sejtszám növekedésre nem jók a szteroidok.arra a növekedési hormon a jó.a szteroidok legtöbbje a sejteket ösztöni arra hogy minél több nitrogént tároljanak,emiatt magasabb a proteinszintézis is.ez csak sejttérfogat növelő hatás.
2012. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 °:Amigo:° ***** válasza:

Mi az hogy "a peptid" ?

Ti itt miről beszéltek most ? A GHRP6 -ról ?

Mert a #1 válaszoló valami teljesen másfelé beszél....


Akkor GHRP-6

Jó sok baromságot olvasol te is.... miért nem kérdezel egy szakembert aki ért is hozzá?

A GHRP-6 egy egyszerű és teljesen veszélytelen peptid. Igen, olcsó bár nem a legjobb, de ár:érték arányban nagyszerű cucc. A saját növekedési hormon termelésedet fokozza azáltal, hogy a Ghrelin receptorokhoz kapcsolódik, ami egy anyagcserehormon és az éhségérzetért felelős.


Használata sokkal több odafigyelést igényel és némi információt nem árt beszerezni, mondjuk amikor megveszed. Bár ez a hagyományos koxokra is igaz...

2012. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen neked is 8==================D
2012. júl. 20. 11:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Húúú Cpggyurma pihenőnapokon gyúrhatnál kicsit agyra is mert amit leírtál az úgy hülyeség ahogy van :D
2012. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
meggyúrom én a ny u k á d a t
2013. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel? Ennyi ésszel max. a gyurmát gyúrhatod általános 3.-ban :-)
2013. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabipapi válasza:
Én használtam több félét,jók a tapasztalataim.Szálkásodtam izomtömeg növekedés mellett.A lényeg,hogy minőségit szerezzetek be és akkor működni fog.Ahonnan én vettem: [link]
2013. febr. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!