Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tudom gyakorolni az...

Hogyan tudom gyakorolni az egyensúlyom ( bicikli)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ezt hogy érted?!?!
2009. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az egyensúlyérzet fejlesztésére gondolsz? szerintem otthoni gyakorlatokkal is egyszerűen lehet, fél lábon féltalpra állsz,majd megpróbálsz úgymaradni, esetleg ha táncolsz, rengeteg forgás fajta van amiket végtelenségig lehet gyakorolni. Fejen állsz, kézen állsz. szerintem.
2009. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgan úgy rétem ahogy az utolsó válaszoló írta
2009. júl. 6. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
csináld úgy ahogy a triálosok gyakorolják. Villamos vagy vonat sinén próbálsz meg úgy végig menni hogy nem teszed le a lábad, persze bicajjal!
2009. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lépegess! hátsóféket huzod és arébb teszed az elsőt egy husz centivel..aztán első féket huzód és ugyanezt a hátsóval..ha így tudsz menni emg minden akkor már baj nem lehet:Ö
2009. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen meg próbálsz minél lassabban menni majd végül egy helybe egyensúlyozni. :D
2010. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!