Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem megy az ollie. Miért nem?...

Nem megy az ollie. Miért nem? :/ Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na szóval már vagy 2-3 hete gyakorlom de fel sem emelkedik,pedig erősen pattintom meg próbálom húzni de nem megy.Olvastam a többi ollie-s kérdéseket és válaszokat,és kipróbáltam...Szerintem én nem vagyok képes ráérezni...Lehet valami más próbléma is?
2012. jún. 13. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak megjegyezném, hogy én több mint 3 hónapja probálkozom, és nagy néha jön össze egy Ollie-féleség, de szerintem még csak meg se emelkedik... Persze sokan jönnek azzal, hogy ők 3 óra alatt megtanulták... Igazából nem lehet mást csinálni, mint próbálkozni, esetleg egy ügyes deszkást megkérni hogy segítsen, mert csak látja hogy mit nem csinálsz jól. De amúgy akkora f@szság, még életemben nem volt ilyen, hogy egy ennyire alapvető dolgot ne tudtam volna megtanulni. xD
2012. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] figyeld meg jól. próbálkozz sokszor és mennie kell...
2012. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

abban a pillanatban mikor pattintasz a másik lábadat kifordítod és a gripnek nyomva felhúzod a deszkát...

ezért érdemes erre kitalált cipőben tanulni mert már az is sokat segít...

2012. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :)
2012. jún. 15. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor még nem pattintod a deszkát a hátsó lábaddal csak kezded már akkor kezd el huzni a másikat a gripen hogy ne terhelődjön rá a súlyod csak fullra a hátsó lábad súlya szóval az a lényeg gyorsabban huzd fel a lábadat mint ahogy lepattintod és persze jo erősen pattints tegyél esetleg kis súlyt a lábadra ha tudsz sok sikert.
2013. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!