Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehet az hogy elméletben...

Falcon93 kérdése:

Hogy lehet az hogy elméletben megy az OLLIE-zás, de gyakorlatban meg nem sikerül? HOgy tudnék minnél haarabb megtanulni Ollie-zni? Lécci írjatok tippet! Nagyon meg köszönném!

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy lehet az, hogy elméletben tudok egy kisujjas fekvőtámaszt, a gyakorlatban pedig nem?

Vagy. Hogy lehet hogy elméletben feltudok emelni 200kg-t a gyakorlatban pedig nem?

Nem gyakoroltál eleget, ennyi.

Hát én annó úgy tanultam meg hogy 2 deszkával közrefogtam a "hátsó" kerekeket hogy legalább, az össze vissza gurulás ne zavarjon az elején, aztán addig szerencsétlenkedtem egy helyben állva amíg nem sikerült, kb 4-5 óra másnap meg soha nem felejtem el, szó szerint nem tudtam kikelni az ágyból az izomláztól.


Amúgy goofi vagy regular függvényében a hátsó lábaddal az ujjhegyeiddel a deszka végére teszed a lábadat az elsőről elhúzod a sújt a hátsóval rúgsz egy nagyot lefelé hogy a deszka is felpattanjon meg te is felugorjál a másik lábadat meg kifelé fordítva húzod a deszkát és irányítod...

2012. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah a 2 deszka amivel közrefogtam az 2 sima deszkának értettem fából nem gördeszka deszka.. én raklapról feszítettem le 2 deszkát.
2012. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajj a fenébe, hogy tudnak sokan pár óra alatt megtanulni Ollie-zni... :D
2012. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia egy tanács:Először próbálj meg nagyon alacsony padkáról(pl.:buszmegállóknál van)vagy olyan alacsony lépcsőről ami csak 1 darab lépcső→ott gyakorold sokáig mert padkákról könnyebb.

Ha úgy érzed hogy megy akkor mehet úttesten is de először próbálj át ollie-zni egy nagyobb kavicsot.

Aztán egyre nagyobb dolgokkal próbálkozz ha sorba sikerül.

Így szépen fokozatosan tanulj sok gyakorlással sikerülni fog hidd el de attól ne ijedj meg ha másnap nem tudsz felkelni vagy két napig fáj valamid.

Rengeteg izomláz stb...

Szóval sok sikert! :)

2016. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!