Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ju jitsu vagy a ninjutsu...

Ju jitsu vagy a ninjutsu lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Önvédelem céljából kezdeném el?Melyiket a könnyebb elsajátítani,és az mennyi idő?

2012. jún. 11. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

a nindzsicu 2 hét és öt nap elsajátítani, a jujitsu nehezebb, de azt egy hét hat nap és 9 óra elsajátítani. rövidebb, de nehezebb.


és nem önvédelem céljából kezded el, hanem mert a szomszéd nyugdíjas Rozi néni háromlábú macskája éppen tüzel, és a vernyákolása miatt nem tudnak a kazánfűtők sakkozni.


Remélem minden világos:)

2012. jún. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy élet kevés rá. Talán totál kezdőként a jujutsu. De attól is függ milyen minőségű az edzés. Olyan edzésre nem érdemes menni amelyet nem tartanak külföldi mesterek rendszeresen szemináriumot vagy lebutított verseny jutsu-t oktatnak.
2012. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
6%
Krav Maga :)
2012. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elvileg a Krav-ot nem tanítják itthon jól, de az jiu jitsut elég jól. Nem vagyok témabeli, amit mondok másoktól hallottam. Plusz a Krav nekem nem szimpatikus, de neked kell dönteni...
2012. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
sportot, önvédelem szempontjából ne kezdj... ha most félsz az utcán, hogy megtámadnak akkor akkor is fogsz ha küzdősportolsz és nagy valószínűséggel éles helyzetben ugyanúgy lebénulsz mint most az adrenalintól... sportot csak akkor kezdj ha sportolni akarsz... önvédelemre meg vegyél egy téglát a táskádba...
2012. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A jujutsu és a ninjutsu nem sport, hanem harcművészet.
2012. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sz. Máté válasza:
100%
ju jutsu vagy a jiu jitsu mindenképpen
2012. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondolom a ju jitsunál már az első hetekben eltanulnék 1-2 egyszerűbb önvédelmi fogást... Nem?
2012. jún. 19. 20:11
 9/9 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok,így tényleg hátrányom lenne földharcnál?
2012. jún. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!