Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a cipő gördeszkázni?

Ez a cipő gördeszkázni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Tudom, hogy BMX-re szánták, de esetleg van róla tapasztalatod, hogy jól lehet-e deszkázni benne, vagy javaslod-e deszkázásra.


2012. jún. 3. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja jó. Én már gördeszkáztam ilyen féle cipőben de a haverom etnies- be is. Bár én inkább kétkerekű gördeszkával megyek.
2012. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze jó rá ha van rá pénzed, túlságosan felfújátok ti mai fiatalok ezt a cipő kérdést deszkára. 10 15 éve az ÉN koromban még abban deszkáztunk ami volt: edző cipő, torna cipő, egyszerű piacos félcipő... attól, hogy drága cipőd van lehetsz béna pózer, de ha jó vagy akkor gagyi cipőben is az vagy.
2012. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem felfújásról van most szó... Még korábban kaptam ezt a cipőt, azóta a dobozában lapul. Aztán nemrég csaptam bele a deszkázásba, és egy cipőt már leharcoltam (persze az már tavaly óta megvolt, csak korábban csak utcára hordtam), és gondoltam, hátha ez alkalmas lehet rá, mert elég masszívnak tűnik. Talán túl is... ezért kételkedem benne. Ha nem javasoljátok, akkor viszont eladom...
2012. jún. 4. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon kezdő vagy még, vagy nem tudom, de ez egy műanyag cipő, ha jól látom.

CSAK ÉS KIZÁRÓLAG HASÍTOTT BŐRBEN DESZKÁZZ!

Az nagyon sokáig bírja.

2012. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!