Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék megtanulni Triálozni...

Szeretnék megtanulni Triálozni. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Nemigen ismerek triálosokat, és a neten sem találtam semmi használható infót. Hogy lehetne elkezdeni, kiktől/honnan lehetne tanulni? Módoított, vagy szabvány triál bringát érdemes venni egy kezdőnek? 18 évesen nem késő elkezdeni?
2009. jún. 30. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Kezdőnek elég egy normál triál bringa amit árulnak a boltban. De biztoshogy vannak a városodba más triálosok. Szerintem ha bicajozgatsz a városba egyszer biztos összefutsz majd velük. Melyik városba vagy egyébként? Szóval ha találsz triálost akkor ők segítenek a gyakorlásban. De egyedül sem gázos, sőt, jobban érzed magad ha magadtól jössz rá egy trükk lényegére. Elkezdeni meg sohasem késő, én 20 évesen kezdtem bele, 4 évig nyomattam, de már abbahagytam, áttértem dirtre. Triál kicsit költséges, gyakran törnek az alkatrészek. :( Erre készülj fel.
2009. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Budapesti vagy? mert ha igen, akkor menj be egy biciklis boltba, mond h triálozni akarsz..azt lerendezik.
2009. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, Zala megyei, azon belül keszthelyi. Voltam biciklis boltba, ott nem nagyon tudtak segíteni.
2009. aug. 4. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
valahogy gyere fel pestig..mert szerintem kb csak ott vannak tirálbicók.
2009. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ne hallgass azokra akik nem is értenek hozzá és tedd fel a kérdésedet a triálosoknak akik amúgy ugyanezt végigcsinálták mint te.

olcsóbban jutsz alkatrészekhez (kezdőnek nem muszáj új dolgokat venni, mert első körben úgyse fogsz 2 méteres sziklákról leugrani)

[link]

Ezen a fórumon beregisztrálsz, és mindent megtalálsz, ha mégse, akkor értelemszerűen a megfelelő topicban kérdezel és sokkal értelmesebb válaszokat fogsz kapni mint itt.



ha elkezded hadd gratuláljak hozzá, én 5 éve triálozok.

2009. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Te rögtön triallal kezdtél?
2009. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D Mivan?
2009. nov. 27. 16:04
 8/9 anonim válasza:
én is szeretnék megtanulni, először a trükköket kell ha jól tudom. vagyis na, nyilván. :D bár én már tudok néhány dolgot, de a haverom bringáján tanultam meg ezeket. és probléma, hogy honnan szerezzek be vagy hogy jó e sima régi bringa és akkor az átalakítanám.. nekem csak 1 ilyen ismerősöm van, ő sem lakik olyan közel tehát nekem sincs könnyebb dolgom. mindenestre sok sikert
2010. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

szóval az lenne a kérdésed hogy 20" vagy 26" osssal kezdj? Amelyikkel kényelmesebb, mind2 nek van hátránya különféle dolgokban, a kicsivel ez könyebb a naggyal meg az...

Nézegesd és tanulj.

Magyar: http://www.youtube.com/watch?v=u3q7irOQhGA

2010. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!