Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a pontos külömbség a bmx...

Mi a pontos külömbség a bmx és a trial között? Eldöntöttem hogy szeretnék megtanulni trialozni, egyik barátom tanított is már bár dolgot az ő bringáján.

Figyelt kérdés
De nem szeretnék venni ilyen bringát, hanem inkább átalakítanák egy 20asat de nem vagyok biztos benne hogy még megvan.24esen is megoldható? Vagy nagyon nehéz lenne azon?
2010. ápr. 3. 23:55
 1/3 anonim válasza:

A különbség a helyesírás! Nem külömbség hanem különbség és nem bár hanem pár.

A kérdésedre válaszolva pedig bmx vázzal nem fogsz triálozni normálisan mert a triálhoz jó fék kell nem pedig szar U-fék. Amúgy vannak 20as kerekekkel triálozó srácok de ők sem bmx vázba rakják a 20as kereket hanem kisebb triál vázban, 24essel én még senkit nem láttam triálozni.. 26os kerékkel a legjellemzőbb és az ahhoz tartozó triál vázzal.

2010. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bocsi a helyesírás miatt, már késő volt.

akkor valószínüleg beszerzek egy triál bringát.

2010. ápr. 4. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
szerezz be, könnyebb azzal tanulni..
2010. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!