Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Harcművészek! Szerintetek ő,...

Harcművészek! Szerintetek ő, hogy bunyózik? Kiállnátok ellene?


2012. máj. 31. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egy extra csávó,nem tudom sokan miért vannak úgy oda érte...
2012. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És egyébként ki ez még nem hallottam róla valami ketrecharcos ?
2012. máj. 31. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kjlzMoaEvMU


ő egy celeb, mint a bobszepp. Nem tehetségtelen bunnyós. De nem is egy profi mma harcos szintje. jútjúb sztár lett azzal, hogy önjelölt keménycsávókat ütött le, berakták a ketrecbe, aztán tudjuk, mi lett a vége...

2012. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mondjuk ennél az utóbbi belinkelt videóban be volt drogozva.

krekket szívott,volt is belőle botrány.

egyébként meg ezt leszámítva jó bunyós.

és nem:).

nem állnék ki egy 110kilós jól bunyózó,edzett négerrel.

2012. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól üt, emellett marha jól mozog el. Látszik rajta hogy sok a harci tapasztalata. Talán kiállnék ellene, elvégre nem ismer fogásokat, rúgást, könyöklést térdelést.
2012. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából küzdősportolóknak kellett olyan feltenned a kérdést, mert egy harcművész mindig fel van fegyverezve ő meg valami középszerű bunyós. Azt meg tudjuk, hogy egy középszerű fegyveres harcos általában legyőzi a jó képességű pusztakezest. Jelen esetben meg csak egy középszerű bunyósról van szó aki nem ismer lefegyverző technikákat + nem tud rúgni sem.
2012. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kertben mindenféle edzetlen dagadt négerek ellen jó volt, de aztán a UFC be eléggé megpi**ázták és még nem is top 10 es bunyósok ellen állt ki... Én nem vagyok harcművész, de simán ki állnék ellene, kiváncsi lennék mit tudnák kezdeni ellene, bár szerintem többet, mind a sok jöt ment néger a hátsó kertekben...
2013. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!