Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Budapesten hol van boxedzés?

Budapesten hol van boxedzés?

Figyelt kérdés
Keresgélek a neten, de nem sok ökölvívó edzést találok. MMA is érdekelne mivel már űztem eddig hasonló jellegű sportokat. Az a gond hogy az MMA 10 alatt nincs, de még ez nem is gond, csak nem tudom hova érdemes járni, ahol nem csak a pénzt húzzák le hanem oktatnak is valamit. Box is érdekelne mert azt is nagyon szeretem, de azt egyáltalán nem találok, mivel nem puccos termek érdekelnek, hanem egy sima kis edzőterem ahol lehet fejlődni. Ha lenne még konditerem is az már full. Megköszönném ha valaki mondana 1-2 infot.

2012. máj. 16. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt úgy bírom, amikor még bele se kezdtetek, de már azon aggódtok, hogy nehogy a pénzt húzzák le rólatok...


Ha lenne lövésed a sportról, akkor úgyis tudnád, hol vannak a legjobb edzések. Ha meg lövésed sincs, akkor meg tökmindegy, hol kezded, úgyis megnyomnak, mint állat.


Így megy ez. ha fejlődni akarsz, akkor olyan helyekre kell menni, ahol megvernek.

2012. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem Ceizing Otto tanít Pátyon és pesten is szokott edzéseket tartani. Üsd be a nevét a neten a keresőbe és ott majd megtalálod.
2012. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az 1. válaszolónak.:

sokra nem megyek a válaszoddal, az pedig h lövésem sincs a sportról? :) pfff. épp az h nem puccos szar termet keresek, hanem olyat ahol kicsit elkalapálnak, és nem sznob hülyegyerekek járnak.

napá

2012. máj. 18. 19:46
 4/4 anonim válasza:
A soroksári úton van az university boxing club Budapesten, van box és mma náluk és a diákjegy mindkettőre 850 a felnőtt pedig 1150 Ft.
2012. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!