Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ju-jitsu edzés Budapesten?...

Ju-jitsu edzés Budapesten? Vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a Ju-jitsut, és találtam is egy jó egyesületet (www.jujitsu.hu). Sajnos viszont az edzőtermek messze vannak, és az időpont sem megfelelő. Találtam egy másik oldalt (www.jiujitsu.hu); esetleg tapasztalata van valakinek velük kapcsolatban? Illetve hogy az a jiu-jitsu, amit itt oktatnak, különbözik-e az előbb említettől? Tudom, hogy elméletileg csak a helyesírásban különbözik a kettő, de manapság a fene se tudja. (Elég csak megnézni a Wing Chunt, és annak az ilyen-olyan változatait...)

2012. febr. 19. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva fingom sincs, hogy milyen kapcsolatban van a két csapat, de olyan rosszba nem lehet, ugyanis én voltam olyan versenyen, amit a jujitsu.hu elnöke szervezett, és indultak rajta szép számmal a BISE versenyzői is. A színvonal is hasonló.
2012. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem az első weblap hitelesebbnek tűnik.

a 2. nagyon nem sugároz gyilkos harcművészetet, inkább ilyen versenyzős akármicsoda. első ránézésre.

2. ránézésre jiu jitsu? ezt a brazil földharcra szokták használni, és nem a Japán gyilkolásrendszerre. amúgy általában a jitsu edzések korrektek szoktak lenni. legalábbis minden forrásból ezt hallom, és amikor Japán Jujutsussal gyakoroltam, az is jó emlék maradt.

2012. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 20. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, a Blaha Lujza tér közelében tudok jó edzést. Tudom, kicsit messzebb van a Marczibányitől meg a Kodálytól, de ha belefér neked, akkor írj privátot ;)
2012. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!