Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy mossberg m590 airsoft...

Egy mossberg m590 airsoft fegyver megérné egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
[link] erre a fegyverre gondoltam.Szerintetek megérn és jó ez a fegyver?
2012. ápr. 21. 12:55
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ezt ne vedd meg mert ez egy nagy sz*r, meg úgy szerintem egyébként se vegyél airsoftot mert egy hülyeség mert megy 2 métert egyenesen a golyó aztán elfordul.Énszerintem ha már ennyire puskázni akarsz akkor szerintem paintball-oz.Én is szeretek puskázni, nekem is volt 1-2 airsoftom de rájöttem, hogy semmi értelme, én ezért paintballozok és sokkal jobb és élvezetesebb. Ha van valami kérdésed pinball-al kapcsolatosan, akkor nyugodtan írj privát üzenetet.
2012. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Addig egyet értek az elsővel hogy ne vedd meg mert ez egy *ar.

Olvass utána de azt kell mondjam hogy valamivel drágább kategóriába nézelődj. (és esetleg más boltokban is)

Nem azt mondom hogy kezdésnek egy 100 000 Ft os puska kell de ettől szerintem szánj rá többet.


Airsoft vs paintball vitába szerintem meg ne menjünk bele mert nem kicsit más a kettő sok értelemben.

Egyébként bérelt felszereléssel (relative olcsón ki tudod próbálni mindkettőt aztán majd kiderül)

2012. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!