Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő airsoftos vagyok és...

Kezdő airsoftos vagyok és fegyvert szeretnék venni, egy vsr 10 springet néztem ki szerintetek milyen ez a fegyver?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 11:09
 1/8 Obelixx válasza:
Biztos, hogy kezdőként egy sniperrel akarsz indulni?
2012. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért,mi lenne vele a probléma
2012. ápr. 17. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Kezdők még nem vegyenek snipert. Ritka nagy türelem, és az átlagosnál jobb álcázási illetve lopakodási jártasságra van szükség amit tapasztalatból tudsz megszerezni, illetve a legkevesebb játékélménnyel járó beosztás.

Valamint kezdőnek még iszonyat erős ez a fegyver (balesetveszélyes lehet). Azt szokták ajánlani hogy legalább 1 év játék után kezdjél bele.

2012. ápr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem van egy eladó black eagle m9 sniperem eladóba 45 ezerért vettem nagyon jo minőségű 350fps körül van (egyébként totál ugyanezt csak a neve más) távcsővel eladom 22ért is akár.írj ha kérdésed van vagy érdekelne zszsmlnr@gmail.com
2012. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
pardon black eagle m6:DD(nem m9) [link]
2012. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Legkevesebb játékélményt adja?... sok ember itt papol hogy milyen meszerlövészkedni közbemeg lófaszt sem tud róla... Abba nagy az élmény hogy darálsz 1 AEG-el? oké kilősz pár embert, de nem akkora élmény még tűzzharcban sem...

Én m187d sniperrel játszom lassan 1 éve teljes házikészítésű álcaruhában, 30 as golyóval és 550fps-el!:)

Elmondom hogy annál nincsen nagyobb öröm amikor a célpontot figyeled hosszas percekig méregeted, állítod a távcsövet, aztán amikor tiszta célpontlessz 40-50 méterről első lövésre kilövöd!Ezt az örömöt nemlehet leírni ezt átkell élni...

Utolsó játékomon 2cm rés volt a 2 fa között, 45 méterről fejbelőttem a srácot 20-as lőszerrel!(nemvolt 30-asra penz :/ )

Nem nehéz AEG fegyverekkel odalőni fél tárat és kilőni... ha AEG el játszol akkor szerintem csak akkor lehetsz jó ha képesvagy 3-4 embert feltartani vagy likvidálni őket! Esetleg egyedül hajtasz végre valami rajtaütést 3-4 emberen... A mesterlövészetben nagyon nagy az élmény csak nem olyan értelemben... Ezt éld át és tudni fogod! Nekem előző fegyverem egy ak47 volt és amióta mesterlövészkedem 3 szor több embert képesvagyok kilőni és sokkal nagyobb élményben van részem!

Ha sniperrel kezdesz akkor adhatok pár tippet amivel sokra viheted!;)

Ha bármilyen kérdésed lenne írj!:)

2012. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45 méterről fejbe lőtted a gyereket, nagyon jó vagy, biztos örülnek neked az airsoft jákokokon... igazi vérbeli """"mesterlövész"""" vagy. -.-
2012. aug. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1 lövés fejre és a célpont halott, nemtudom hogy hol van ezzel a gond, 20 méteren kívül oda lövök ahova akarok ha a magyar airsoft szabályzat szerint játszunk ;)
2012. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!