Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Használ valaki L-arginin-t...

Használ valaki L-arginin-t izomnövelésre?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,nagyon hasznos aminosav.Tapasztalatokat és véleményeket,esetleges mellékhatásokat kérem megosztani! köszönöm!
2009. jún. 17. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Talán L-carnitinra gondoltál?
2009. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem...L-arginin a neve.értágító hatása van.ezáltal több vér jut az izmokba,így jobban fejlődnek.Emellett hatékony merevedési zavarokra és a növekedési hormonok termelését is fokozza.Az L-carnitine csak zsírt éget.

Nekem konkrétan tapasztalat kéne róla

2009. jún. 17. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen aminosavakat nem nagyon érdemes hobby szinten tömni magadba, max, ha miller vagy. Kezdőknél nincs nagy jelentősége, ezek nélkül is fejlődsz, ha megfelelő az étrended (és a hangsúly az étrenden van) és keményen edzel. Étrend és edzés, csodát művel, persze, ehhez a sporthoz türelem kell, nem fogsz fél év alatt kigyúrt lenni, de formásodsz és erősödsz szép lassan. Ha van étrend, megfelelő fehérjebevitellel, akár táplálékkiegészítőkkel támogatva, megvannak az alap vitaminok, akkor esetleg költhetsz még ilyenekre, ha akarsz. Bár lehet egy kreatin előrébb lenne.

body.builder.hu

Itt mindent megtalálsz, ha elég alaposan szétnézel!

2009. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. jún. 18. 00:28
 5/10 anonim válasza:
52%
Én ugyan azt álítom.Bár csak 16 áves vagyok három éve foglalkozo ezzel a sport ágal.Sokszor én is azt hitem hogy nem fejlődök elégé gyorsan és én is elkeztem tanumányozni külön fále szereket,de nem alkalmaztam egyet sem és nem bántam meg.Bár most sem vagyok szét gyúrt de folyamatosan edzem.A titok a kitartában,helyes edzében van és táplálkozásban.Az izom tömegnöveláshez a fehárje kel Ami legtisztában a tojásban van de a boltban kapot fehárje is kiváló. Szerintem a legjbb a musclegenX bár úgy halotam az anabolic protein a legjobb.
2009. jún. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Előző:én nem szoktam beszóléni a helyesen írni nem tudóknak (mert én meg folyton elgépelem), de amit te művelsz itt írás néven az rohadtul gáz! Tanulj meg helyesen írni.


Kérdező: a L-arginin: "Az L-Arginin, L-Ornitin, L-Lizin aminósavakat együtt használva a szervezetben elősegítik a természetes növekedési hormon termelődését. Ez a tiszta izomtömeg növekedésében, regenerálódási idő csökkenésében az immunrendszer erősödésében játszik fontos szerepet."


Ennek csak ilyen 1-2%-nyi jelentősége van! Ha már minden más stimmel: táplálkozás tökéletesen kiszámolva és kivitelezve, edzés, regenerálódás, AKKOR jöhetnek ezek a dolgok ha van rá pénzed mert gyakorlatilag fölösleges!

2009. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
22%
Én nem kritizálak úgy hogy fogd be a pofád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hé-hé...moderáld magad!
2009. jún. 18. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most szedtem be egy 120 kapszulást minden este lefekvés előtt szedtem.Nem nőttem semmit,és nem is vettem észre semmit.Itt tényleg ki tartás kell, kaja,meg kemény edzés és ennyi némi kis tép.kieg és ennyi
2011. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy jó hírem kedves utolsó. Nem lefekvés előtt kell bevenni mint a többi barbár. Scitec mega arginine kapszulára kifejezeten leírták, hogy edzés előtt fél órával. Ha potencia növelést szeretnél akkor tök jó lefekvés előtt bevenni.
2013. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!