Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Arnold schwarzenegger vagy...

Zlatan00 kérdése:

Arnold schwarzenegger vagy jay cutler a brutálisabb testépítő szerintetek? Amugy én egy kicsit kicsinek látom arnoldot a mostani testéptőkhöz képest. Pl (kai green, dennis wolf)

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb volt a mostaniaktól kb. 15-20 kg-al.
2012. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zakathol ***** válasza:
A testépítők az orvostudomány fejlődésével egyre nagyobbak. De azért talán mostmár valahol a határok környékén vagyunk.
2012. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy Arnold egész fiatal kora óta (15-16) szedett anabolikus szteroidokat méghozzá nem kis mértékben.Arnold 65 éves ,amikor ő sikeres lett abban az időben nem voltak még ilyen hatékony szteroidok.
2012. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dirtboy ***** válasza:
100%

a brutalitást miben méred?

méretben tényleg kisebb volt Arnold de sokkal jobb volt a formája.

keskeny ízületek,keskeny derék,szuper V alak.

és a színpadon volt tágulás nem úgy mint a mostaniaknál.


Arnold szimmetria,Jay tömegszörny

2012. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dirtboy ***** válasza:

ma 21:17

Arnold volt edzője meg pont hogy azt mondta Vörös Zolinak hogy Arnold nem koxolt annyit mint az akkori verseny társai és mégis ő volt a legjobb.

2012. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Zakathol ***** válasza:
Az lehetet már akár marketing is... Az kialakult eszményképet nyilván nem degradálnák le. Vagy nem tudom, bármi lehet :D
2012. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

meg arnoldnak nem volt akkora hasa,mint egy 8 hónapos terhesnek.

a frank zane pózt dennis wolfon kívül szerintem egy mai sem tudná megcsinálni.

az ekkora kidülledő has,ami a maiaknak van nem túl arányos,de hát ekkorra testhez enni kell,az meg tény.

oltásban tuti,hogy arnold volt a brutálabb amúgy:).

2012. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zakathol ***** válasza:
#7: Általában a profi testépítők gyomra nem az evés miatt akkora, hanem a beadott növekedési hormonok és mindenféle egyéb szarság miatt a zsigerek tömege is növekszik - gyakorlatilag a beleid is megnőnek.
2012. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez durva, amit írtál utoljára Zakathol, ezt nem is tudtam... :/ Mennyi állatságot művelnek magukkal, atya ég...
2012. márc. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá hogy Swarciék nem ismerték még a szereket eszetlen mennyiségeket toltak magukba azért értek el ilyen eredményeket úgy hogy a tápkiegek és a táplálkozás tudomány is eléggé bébi cipőben jártak még lásd most egy naturál is nagyon durva eredményeket tud elérni ha kezdettől fogva figyel a kötelező dolgokra...Szerintem jobban néztek ki a régi nagyok, a mostaniak már tényleg szörnyetegek, de respect mindenkinek aki olyan keményen edz és tartja a diétát mint ezek a bajnokok ;)
2012. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!