Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Arnold Schwarzenegger-nek...

Arnold Schwarzenegger-nek miért nem volt túl edzettsége?

Figyelt kérdés
Hiszem mindennap edzett, 2-szer is csak vasárnap pihent .
2011. nov. 16. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

mert nyomta a koxot, és ezért máshogy működött a szervezete?

kérdőjel, mert ne elégedj meg az én tippemmel, ezt most nem tudom.

2011. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is érdekesnek találom. Szerintem egyszerűen csak jó lehet a genetikája. Meg koxozott is. De azt asszem csak akkor kezdte, mikor nem tudott már tovább fejlődni.
2011. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14-15 évesen kezdte. aki bajnok akar lenni az nem várja meg hogy elérje a korlátait ...
2011. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy nem is edzett 2x naponta...
2011. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de ha koxolt is azt is elég jól nyomta :) szép izomzata volt.Úgy volt fel osztva az edzése azt hiszem hogy délben meg este edzett mindennap és azért az nem semmi.:)
2011. nov. 17. 19:34
 6/8 TOMAtm ***** válasza:

pffff...na okítás jön:

egy mai profi versenyző sem kokszol(kiv mr olimpia szint) csak évi 2-3 2hónapos kúrát.na ehhez képest arnoldéknak évi 365 nap volt a kokszkúra.amikor vége volt egy ciklusnak azzal vezették le h elkezdték a másikat.hát igy nemis tudod magad túledzeni,mert akármit csinálsz a szervezeted extragyorsan regenerálódik és mindenből a sokszorosát tárolja el.

2011. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves utolsó, ha nem értesz valamihez,kérlek ne hőzöngj. Megjegyezném h anno LEGÁLISAK voltak a szerek, és a hatásuk a mostaniakhoz képest túró sem volt. Nem lehetne máskülönben egy régi és egy jelenlegi bajnok között 40kg különbség. (Valami félelmetesen rossz irányt vett ez a sport.)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: azért, mert

1: nem teljesen így edzett :D

2: Ezzel a rendszerrel izomcsoportonként 2 nap regenerálódási időt hagyott. Elvileg lehetséges,de manapság nem így csinálják.

2011. dec. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TOMAtm ***** válasza:
kedves belémkommentelő,lehet hogy jobban tudom mint te azt gondolod.
2011. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!