Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fehérje vagy tömegnövelő?

Fehérje vagy tömegnövelő?

Figyelt kérdés
1 éve edzek táplálék kieg.nélkül.A kaja 70-80%-os...és eddig szépen fejlődtem csak ahogy észrevettem a karom,mellem kicsit elvan maradva a többi testrészemtől.A biotechnél kérdezősködtem,össze is állítottunk egy jó kis edzéstervet.De javasolták hogy szerezek be táplálékkiegészítőt gyorsabb és jobb fejlődés érdekében.Amit ök ajánlottak a Hyper mass 5000 volt......ahogy utánanéztem elég sok semleges értékelések vannak róla..ti mit ajánltok,fehérjét vagy tömegnövelőt?
2012. febr. 29. 08:02
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és persze melyik fajtát.Köszönöm. :)
2012. febr. 29. 08:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Én inkább fehérjét ajánlanék, edzés utána mehetne hozzá dextróz vagy vitargo. A reggeli zabpehelyhez is tudnál tenni a proteinből egy-két adagot és jobban is jönnél ki árban is. Tejsavó proteinből jó árban van most a vpx syngex, myofusion, mutant whey, nitro pure whey gold.(bodybuildingbolt.hu)

Ha kevesebbet szánsz rá, akkor a kevert proteinekből Power protein vagy power pro.

2012. febr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb, ha edzés után a fehérjéhez dextrózt keversz,legalábbis nekem jobban bevált. A fehérjék elég jó árban vannak most különben.

A Hyper Mass nem rossz különben, bár megoszlanak nagyon a vélemények. Csak magamból tudok kiindulni, nekem bevált például.

2012. febr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!