Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gödreszka méretek...

Milyen gödreszka méretek vannak és egy lánynak (14 éves 165cm, lábméret:39, súly 65) milyen méretü kellene?

Figyelt kérdés
lécy adjátok meg, h érsem ezeket, és lécy adjatok pár kezdő trökköt is. netről nem szeretnék rendelni. köszi :D

2012. febr. 6. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

a legtöbb gördeszka szélessége 7.5-8" (inch): nagyobb láb - nagyobb szám.

de ezzel ne törődj. ha kezdő vagy, tökéletesen elég az, amit elsőre meglátsz a polcon. értsd úgy, hogy én is egy 3 rugóért vett tesco-s deszkán kezdtem. (amikor elsőre bementem egy pro deszkásboltba, az eladó finoman kioktatott, hogy ne! ne akarjak pro deszkát: vegyek a decathlonban, hervisben, tesco-ban valami csóróbbat. és addig nyúzzam, gyakoroljak rajta, amíg szét nem esik. utána jöhet egy komolyabb deszka.)


trükkök?

először tanulj meg gurulni, kanyarodni, biztonságosan haladni, megállni stb.

ha mindez már pengén megy, próbálhatsz manualozni. azaz első kettő vagy hátsó kettő keréken gurulni, egyensúlyozva haladni. (jó nehéz, szépen le tudja nyúzni az ember a háta bőrét.)

az ún. ollie igazi alaptrükk, egyszerű sima ugrás. de ezt is csak akkor, ha az előbbiek már nagyon f@szán mennek. rengeteg videót találsz, hogyan kell.

ja és ha tudsz gurulni, gurulj oda másokhoz, kérd meg, hogy tanítsanak. suttyó idióta kölykök kivételével mindenki segítőkész és kedves, ha te is az vagy velük és nem hősköcc.


szóval go tesco! :)

2012. febr. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, ha lesz még kérésem, megírom :D
2012. febr. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!