Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy stanozolol kúra mennyire...

Egy stanozolol kúra mennyire terheli meg a szervezetet? Gondolok itt a mellékhatásokra, stb. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Strombafort stanozolol 50 mg-os (Balkan Pharmaceuticals-os) 60 szemes, de abból 30at beszedsz 1 hónap alatt fokozatosan az mennyire veszélyes? Sokan mondják, hogy ettől nem mész neki a falnak, tehát nem lesz semmi bajod tőle... Értelmes válaszokat várnék!
2012. jan. 17. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Senki nem állíthatja biztosan, hogy nem lesz tőle bajod. Nincs két olyan ember, akinél ugyanúgy reagál jelen esetben a szteroid, így ha szerencsés vagy, akkor nem származik belőle problémád, viszont ha pont te vagy az az egy, akkor cumi van.

Neked megér ennyit? Én nem kockáztatnék, szépen lassan is lehet fejlődni. :)

2012. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, és csak érdeklődöm. Csak ilyeneket hallani/ olvasni hogy ez a leggyengébb szteroid,stb... Mellékhatásokról nem tudnál nekem bővebben írni? Érdekelne! Előre is köszönöm!
2012. jan. 18. 00:12
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen hamisítvány. lehet semmi anyag nincs benne, akkor nem terheli meg. lehet valami mérgező sza.r, akkor igen. de májnak, vesének, saját hormon háztartásodnak odaba.sz eléggé ahhoz, hogy inkább ne próbálkozz. még ha igazi hamisítványt is tudnál szerezni.
2012. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pl.: szedtem stanát olyat amire a fél terem esküdött. Nekem fájt tőle a vesém 2 hétig szedtem 6-ossával, abba is hagytam, nem is fogok többet ilyen szar gyógyszer genyókat szedni marad a jó kaja meg a fehérje turmix kreatinnal. Aki ezzel nem fejlődik az hazudik.
2012. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

elhiszed Kedves Utolsó, hogy senki nem fog tanulni rajtad kívül a saját hibádból :)

ezért bírom az ilyen fórumokat, írhatsz akármit.. aki gyógyszerezni akar, azt úgy sem érdekli.

2012. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja ! 10:03-as voltam
2012. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez most szerintem mindenre , igaz mennyi mindent megcsináltam amit baromságnak tartottam én is ,de ha nem akkor akkor máskor csináltam volna meg , vannak olyan emberek (mint én ) aki szinte csak a hibáiból képes tanulni
2012. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TOMAtm ***** válasza:
szerintem sem halsz bele.toljad nyugodtan.
2012. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja én nem azért írtam hogy csinálja csak benéztem és láttam Aczél mit írt és nem bírtam megállni , hogy ne szóljak , hogy nehéz más hibájából tanulni
2012. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 requiem102 válasza:
Először is tisztában kellene lenned a testépítés világával, módszerével és életvitelével. A testpépítés az életvitel, nem az hogy most ilyen meg olyan cuccokat tolsz barátom. Én is túl adtam magam a Danabolon , mikor még azt se tudták hogy mi az. Ha edzeni akarsz és szép testet akkor tegyél érte és edzél, nem kell hozzá semmilyen szer sem. Kaja,idő,kitartás,erő,akarat!
2012. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!